Руслан Стефанчук
Руслан Стефанчук Руслан Стефанчук / Facebook

Віцеспікер Стефанчук знімає квартиру в тещі за рахунок держбюджету – "Чесно"

  Читайте по-русски
  У коментарі народний депутат підтвердив, що продовжує мешкати саме в цьому житлі

  Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук – представник фракції "Слуга народу" – отримує компенсацію з бюджету за квартиру, яку знімає у своєї тещі. Про це інформує громадський рух "ЧЕСНО".

  Відповідно до декларації за 2018 рік – Стефанчук тоді займав посаду заступника директора державного "Національного офісу інтелектуальної власності" – сім'я віцеспікера проживала у квартирі на 102 кв.м, що належить Тетяні Ситарук.

  "Дружина Стефанчука мала до одруження прізвище Ситарук, про що свідчать дані із соцмереж. Також, за інформацією журналістів, Тетяна Ситарук є матір'ю дружини першого заступника спікера парламенту", – йдеться у повідомленні.

  У коментарі "ЧЕСНО" сам народний депутат підтвердив, що продовжує мешкати саме в цій квартирі: "У цьому році я сплачую орендну плату за це житло. За неї орендодавець сплачуватиме податки в порядку, що передбачений законодавством".

  На уточнююче запитання, чи платить Стефанчук за оренду власне матері його дружини, він туманно відповів, що сплачує "орендодавцю за договором – власнику квартири".

  І додав: "Право обрати квартиру для проживання, як і місце проживання, – це моє право як орендаря".

  Варто зазначити, що у Верховній Раді IX скликання від початку роботи вже 120 народних депутатів отримали з держбюджету компенсацію за житло на близько 3,3 млн грн загалом. Деякі нардепи одержували відшкодування за два місяці, решта – за один.

  Як повідомляв 5.UA, вигнаний "слуга" Поляков оприлюднив аудіозапис, як Юзік і нардепи з монобільшості "вирішували питання" з поліцією.

  Попередній матеріал
  В Євпаторії окупанти хочуть знести храм ПЦУ – Епіфаній
  Наступний матеріал
  У запорізькій квартирі знайшли мертвою сім'ю
  Loading...