Комерційний директор "Нафтогазу"
Комерційний директор "Нафтогазу" 5 канал

Вітренко пояснив ідею про імпорт газу з Росії через "незалежні компанії" – пропонував не купувати безпосередньо в "Газпрому"

Читайте по-русски
Т.в.о. міністра енергетики переконує, що незалежні від "Газпрому" компанії експортуватимуть газ через ГТС Росії

Купувати газ безпосередньою в "Газпрому" Київ не пропонував: на цьому наголосив виконувач обов'язків міністра енергетики. У Фейсбуці Юрій Вітренко пояснив, що саме мав на увазі, коли писав, що для подолання тарифної кризи Україні варто оптимізувати структуру закупівель та реалізації палива. Про це повідомляє"5 канал".

"Розблокування експорту газу незалежними компаніями з Росії означає, що компанії, які є незалежними від "Газпрому", і які видобувають газ в Росії, наприклад Shell, зможуть експортувати газ з Росії через газотранспортну систему Росії, оператором якої є "Газпром". Що вони потім робитимуть з цим газом – їхня воля. Наприклад, вони можуть цей газ направити в Європу через Україну. Можуть продати іншим європейським компанії, наприклад провідним французьким чи німецьким компаніям, у яких купує газ "Нафтогаз" та інші українські компанії. До речі, "Нафтогаз" купував газ і в Shell", – зазначив Вітренко.

Як повідомляв 5.ua, виконувач обов'язків міністра енергетики Юрій Вітренко вважає, що для подолання тарифної кризи Україні варто повернутися до прямих поставок газу з Росії.

Пізніше народна депутатка "Європейської солідарності" Марія Іонова заявила, що заява виконувача обов'язків міністра енергетики Юрія Вітренка про ринок газу – це результат переговорів нормандських радників у Берліні

Попередній матеріал
У Житомирі люди прорвалися до облради – через підвищення тарифів
Наступний матеріал
У високогір'ї Карпат заблукав 25-річний чоловік – його шукають другу добу
Loading...

Іонова: Заяви Вітренка про імпорт газу з Росії – результат переговорів Нормандських радників

Вітренко пропонує відновити імпорт газу з Росії

На екстреному засіданні Кабмін призначив Вітренка в.о. міністра енергетики

Вітренко подав декларацію на заступника голови Міненерго – подробиці

Вітренко заявив, що продовжить боротьбу за місце міністра енергетики

Тарифи на газ таки знизять: чи надовго збережуть таку ціну та які ризики несе рішення урядовців