Візит до українських десантників відбувся з метою уточнення потреб підрозділів Високомобільних десантних військ щодо підготовки та подальшого планування спільних заходів двостороннього військового співробітництва. Представники Збройних сил Сполучених Штатів Америки оглянули умови та побут військовослужбовців, відвідали об’єкти навчально-матеріальної бази, парк бойових машин, а також взяли участь у заняттях з бойової підготовки.
фото www.mil.gov.ua

Військові США відвідали українських десантників

Представники Збройних сил США відвідали окрему повітрянодесантну бригаду ВДВ

Візит до українських десантників відбувся з метою уточнення потреб підрозділів Високомобільних десантних військ щодо підготовки та подальшого планування спільних заходів двостороннього військового співробітництва, повідомляє прес-служба Міноборони.

"Представники Збройних сил Сполучених Штатів Америки оглянули умови та побут військовослужбовців, відвідали об'єкти навчально-матеріальної бази, парк бойових машин, а також взяли участь у заняттях з бойової підготовки. Зокрема, водіння бойових машин, подолання водних перешкод та відпрацювання наземних елементів стрибків на повітрянодесантному комплексі", - йдеться у повідомленні.

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Нагадаємо, екс-американський посол в РФ Майкл Макфол зазначив, що Росія робить все для того, щоб економіка України якомога швидше впала. За його словами, політика Росії призвела до того, що Альянс змушений відбивати загрозу, яка витікає від Росії, і НАТО вжило низку заходів, щоб зробити це.

Попередній матеріал
Мін'юст передав РФ документи для повернення Солошенка і Афанасьєва
Наступний матеріал
Томбінський: ЄС розгляне питання продовження санкцій проти Росії 1 липня
Теги:

Гройсман зустрінеться з Байденом у США

У ЄС, США та Канаді відбудуться акції на підтримку України за гаслами "Стоп, Путін! Стоп, війна!"

США готові посилити санкції проти РФ – Нуланд

Ракетний есмінець США увійшов до Чорного моря