Петро Порошенко
Петро Порошенко фото АПУ

Війська ЗС РФ цього разу були підведені до кордонів з Україною не для навчань – Порошенко

  "Ми не дамо повторити 2014 рік", наголосив Глава держави

  Загроза вторгнення збройних сил Російської Федерації на територію України на сьогодні продовжує існувати. Про таке заявив Президент Петро Порошенко під час прес-конференції в столиці 16 грудня, передає УНІАН.

  "Якби ми мали підстави говорити про деескалацію – я би скасував воєнний стан", – заявив Глава держави.

  Також він повідомив: російські війська були підведені до кордонів з Україною не для навчань. Росія зробила це без жодних пояснень.

  "У нас є підтвердження цьому з супутникових знімків, у нас є чітка позиція щодо перехоплень, коли вони (війська РФ) підводилися і з якою метою", – констатував Президент.

  Він наголосив: "У нас на сьогоднішній день існувала та продовжує існувати загроза вторгнення збройних сил РФ на суверенну територію України, і ми, безумовно, маємо бути до цього готові. Ми не дамо повторити 2014 рік. Моя мета як президента – це деескалація".

  Як інформував 5.UA, раніше начальник Генерального штабу Віктор Муженко зазначав, що за 18 кілометрів від українського кордону щільно розташоване російське озброєння. Лише за два тижня вересня кількість техніки зросла майже втричі – до 250. Їх Російська Федерація перекинула із Далекого Сходу.

  За інформацією начальника Генштабу, загроза вторгнення Росії нині найвища з 2014 року. Накопичення особового складу Російської Федерації фіксують не лише на кордоні з Донецькою та Луганською областями, йдеться й про периметр Присдністров’я.

  Попередній матеріал
  Нові прямі маршрути та додаткові "новорічні": в УЗ розповіли про нововведення на свята
  Наступний матеріал
  Щороку разом, аби пережити біль: яку традицію започаткували родини Героїв Небесної Сотні
  Loading...