Відставка Балоги. Коментарі депутатів (репортаж)

  Глава Секретаріату Президента втік з корабля, який тоне, але він продовжить свою політичну діяльність - такий висновок виходить з коментарів народних депутатів, які обговорюють звільнення Віктора Балоги.
  Ольга Сніцарчук, 5 канал: "Новина з Секретаріату затьмарила парламентські події. Відставка Віктора Балоги дала депутатам нову тему для роздумів. Про майбутнє".

  Віктор Балога - пішов некрасиво. У цьому впевнена нунсівка Ірина Геращенко, яка знає як прощатися із Президентом: свого часу працювала його прес-секретарем.

  Тепер ніхто ніким не вилятиме, вірять у коаліції. Відхід глави президентської канцелярії дає шанс  бодай на якийсь мир. Якщо з наступником поталанить.

  Чекати на нового главу - недовго, запевняє президентський представник у Парламенті. Образливим фразам Віктора Білоги про Віктора Ющенка - не дивується.

  Де з`явиться Балога - далі: загадка на майбутнє. БЮТівці вже запідозрили: тепер він подружиться із регіоналами.

  Регіонали від такого союзника одразу ж відхрещуються. За їхньоєю версією відставки, на Балогу просто прийшло запізніле прозріння.

  А парламентські підопічні Віктора Балоги з "Єдиного центру" - радять не перейматися за його політичну долю. Віктор Балога не пропаде, партію добудує.

  А от у можливість примирення Віктора Балоги із Віктором Ющенком - парламентрії не вірять. Хоча і знають: в українській політиці казати категоричне "гоп" - не варто.

  Ольга Сніцарчук, Володимир Леонов, Андрій Поставець, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (11.3Мб)
  Попередній матеріал
  Президент Шрі-Ланки звітує про перемогу над Тамільськими тиграми (репортаж)
  Наступний матеріал
  Литвин прокоментував призначення Віри Ульянченко головою СП
  Теги:
  Loading...