Петро Порошенко

"Відмовився брати вдома гроші": Порошенко розповів, як заробляв, будучи студентом

Президент зазначив, що він був першим з тих, хто виборов право вільного відвідування занять

Президент України Петро Порошенко розповів, що у студентські роки хоч і не мріяв стати президентом, але точно знав, що зможе досягти будь-якої мети, яку собі поставить.

Про це він розказав під час спілкування зі слухачами Академії лідерства у понеділок, 11 червня, у відповідь на запитання, що слід  робити молодим людям у віці 17 років, аби згодом стати президентом, повідомляє "Укрінформ".

"У 17 років я був першим з маленького-маленького містечка, хто вступив до Київського національного університету на факультет міжнародних відносин і міжнародного права... Перше, що я зробив, коли поїхав, – я відмовився брати вдома гроші", – сказав Порошенко.

Він розповів, що батько передав йому ящик консервів, але більше він нічого не брав, а ходив "розвантажувати вагони, займався бізнесом у Радянському Союзі", і був першим з тих, хто виборов право вільного відвідування занять.

"Нікому до цього не давали такого права. А я був переможцем олімпіад, і сказав, що мені дуже треба сконцентруватися на студентських наукових олімпіадах, тому звільніть мене від відвідування занять. Мене звільнили, причому рішенням ректорату і парткому", –  зазначив глава держави.

Він наголосив, що дуже цінував "цю велику розкіш, бо як тільки ти отримуєш "четвірку", з тебе цю пільгу знімають".

"Я не можу сказати, що мріяв бути президентом. Тоді в Україні ще не було самої посади президента. Але я точно знав: якщо я чогось захочу, я точно зможу цього досягнути", – акцентував Порошенко.

За його словами, навчання на факультеті міжнародних відносин Київського університету дало йому відчуття внутрішньої свободи, бо там вчили думати самому, руйнувати авторитети та формували унікальний тип особистості, "дуже схожий на той, який створюють в Академії лідерства".

"З моєї групи троє стали народними депутатами, велика кількість стала послами,  дехто – президентом. Щось там (у Київському університеті – 5.UA)  таке було. Головне що було – це була свобода навіть в умовах Радянського Союзу", – зазначив Порошенко.

Нагадаємо, сьогодні, 11 червня, Петро Порошенко зустрівся з учнями Української академії лідерства. В ході зустрічі президент підписав закон про Антикорупційний суд.

Дивіться також:

"Катеринівка – це символ миру": Порошенко відвідав нещодавно звільнене село в АТО – ФОТО

Порошенко у Катеринівці
/
Порошенко у Катеринівці
/
Порошенко у Катеринівці
/
Порошенко у Катеринівці
/
Порошенко у Катеринівці
/
Порошенко у Катеринівці
/

Попередній матеріал
В одному з військових інститутів Києва масово отруїлися курсанти
Наступний матеріал
Ситник розповів, коли НАБУ завершить слідство у справі "Роттердам+"

Зустріч Петра Порошенка зі слухачами Української академії лідерства – відео

Президент: Корупція – одна з найбільших загроз для України, порівнянна з агресією РФ

Зустріч Президента України зі студентами КНУ ім. Тараса Шевченка – відео

Історична дата у квадраті: Порошенко підписав закон про Антикорупційний суд

"Лунатиме український гімн" – Порошенко привітав Севастополь із днем міста

В АП створять координаційну раду з питань визволення українських бранців