svoboda.org

Вершбоу сподівається, що НАТО виконає свою обіцянку Україні

  Американський дипломат, колишній посол США в Росії та екс-заступник генерального секретаря НАТО Александр Вершбоу підтримує вступ України до Альянсу Американський дипломат, колишній посол США в Росії та екс-заступник генерального секретаря НАТО Александр Вершбоу підтримує вступ України до Альянсу

  Про це він заявив в інтерв'ю виданню "Радіо Свобода".

  "Я продовжую абсолютно підтримувати бажання України та Грузії вступити в НАТО. Україна наразі не є офіційним кандидатом, я думаю, вона усвідомлює, що протягом наступних трьох чи чотирьох років їй багато чого треба зробити, щоб підготувати себе і презентувати себе більш переконливо. Грузія ще далі від цього. Але обидві країни вочевидь перебувають у складних геополітичних місцях, тому переконати всіх союзників не буде просто. Але я б однозначно рекомендував Грузії не здаватися, Україні не відмовлятися від своїх найбільших амбіцій. І раніше чи пізніше – сподіваюсь, що раніше – умови зміняться, і союз НАТО зробить те, що обіцяв у 2008 році", - підкреслив Вершбоу.

  Він також розповів про те, що можуть зробити демократичні країни для того, щоб ефективно протистояти російській пропаганді та дезінформації.

  "Я думаю, що дуже важливим є, перш за все, інформувати наших громадян про ці загрози, щоб вони ставилися більш пильно та скептично до інформації, яку вони отримують, щоб ними не можна було так легко маніпулювати", - зауважив дипломат

  На його думку, "якщо змінити рівновагу собі на користь, і росіяни будуть витрачати великі гроші, але не отримуватимуть те, чого вони хочуть, то, можливо, вони зупиняться. Вони не зупиняться тільки через те, що вони такі добрі". "Вони зупиняться тільки в разі, якщо побачать, що їхній задум не працює. Завжди краще боротися із пропагандою правдою, фактами, більш позитивною інформацією стосовно наших суспільств, про те, чому наші суспільства перемагають, просто подаючи реальні факти", - переконаний Вершбоу.

  Попередній матеріал
  Столична влада хоче знести ринок "Троєщина"
  Наступний матеріал
  Протягом півроку інтернет-провайдери піднімуть ціни за послуги приблизно на 50%
  Loading...

  Альянс дотримується політики "відкритих дверей" щодо України – заступник генсека НАТО

  Україна та Молдова підписали Угоду про спільний контроль на держкордоні: які будуть нововведення

  "Справжній деревопад": що накоїла негода у семи регіонах України

  Спільно проти корупції: НАБУ та польське антикорупційне бюро підписали угоду про співпрацю

  Підкорення світових екранів: У Страсбурзі стартував тиждень українського кіно "Україна у фокусі"

  "З документами РФ": у Польщі підтвердили поставки вугілля з ОРДЛО