Ігор Головань
Ігор Головань скріншот

Верховний Суд зобов'язав розглянути позов до Зеленського через "плівки Бігуса" – Головань

  Читайте по-русски
  Адвокатам довелося оскаржувати ухвалу ВСУ про повернення позовної заяви Петра Порошенка

  Велика Палата Верховного Суду зобов'язала розглянути позовну заяву п'ятого президента, лідера "Європейської Солідарності" Петра Порошенка до Володимира Зеленського щодо "плівок Бігуса".

  Про це повідомив на Facebook-сторінці адвокат Ігор Головань.

  Він нагадав, що від шостого президента та розслідувача Дениса Бігуса вимагають опублікувати оригінали записів. Адвокати Порошенка влітку 2021 року подали позов до Зеленського з вимогою  визнати протиправним приховування "прослушок" і зобов'язати оприлюднити всі "записи Бігуса" у первісному вигляді.

  Там наголосили, що оригінали записів становлять суспільний інтерес. Відповідне провадження за позовом до ГО "ТОМ 14" у вересні відкрив Окружний адміністративний суд Києва.

  "Поки Денис Бігус розмірковує, чи подавати йому до адміністративного суду відзив на наш позов про опублікування у первісному вигляді так званих "плівок Медведчука", ми потихеньку просуваємося з аналогічним позовом до бенефіціара бігусівських "відосиків" – президента України Зеленського", – пише адвокат Порошенка .

  Він нагадує: "Позовну заяву до президента України Зеленського суддя Верховного Суду І.А. Гончарова спочатку залишила без руху, а потім і повернула. Бо ми, на думку судді, не конкретизували, які саме права та охоронювані законом інтереси Петра Порошенка порушуються бездіяльністю Зеленського. Ухвалу  про повернення позовної заяви довелося оскаржувати".

  Вже 27 жовтня 2021 року Велика Палата Верховного Суду апеляційну скаргу розглянула, ухвалу про повернення позовної заяви – скасувала, а справу направила до суду першої інстанції для продовження розгляду.

  "Так що доведеться президенту Зеленському і його спільнику Бігусу відповідати по суті. Хоч і в різних, на жаль,  але все ж адміністративних процесах", – резюмує Головань.

  Нагадаємо, адвокати Порошенка подали на Зеленського до суду з вимогою оприлюднити оригінали "плівок Бігуса".

  Попередній матеріал
  Вибивали щомісяця по $500 тисяч: у Дніпрі ліквідували колекторський кол-центр
  Наступний матеріал
  Коронавірус в Україні: антирекорд смертності та понад 25 тисяч заражень
  Loading...