zn.ua

Верховна Рада закликала іноземні парламенти засудити Росію за напад на Авдіївку

Парламент також засудив варварські напади на об'єкти, необхідні для виживання цивільного населення

Верховна Рада України ухвалила постанову про Звернення Верховної Ради України до парламентів іноземних держав та міжнародних організацій щодо засудження ескалації збройної агресії Російської Федерації проти України (№6039).

За інформацією УНІАН, за це рішення проголосували 258 народних депутатів із 338 зареєстрованих у сесійній залі. Від фракції "Опозиційний блок" жоден депутат не підтримав постанову, а від груп "Воля народу" та "Відродження" – по два депутати.

Так, Верховна Рада закликає парламенти іноземних держав та міжнародні організації засудити РФ за порушення режиму припинення вогню, передбаченого Мінськими домовленостями, навмисну руйнацію іррегулярними та регулярними збройними формуваннями Росії міста Авдіївка Донецької області та варварські напади на об'єкти, необхідні для виживання цивільного населення.

Український парламент також закликає парламенти іноземних держав та міжнародні організації здійснити всі можливі заходи, що сприятимуть припиненню невибіркових нападів іррегулярних та регулярних збройних формувань РФ на об'єкти, необхідні для виживання цивільного населення, та відвернуть гуманітарну катастрофу в Авдіївці.

Як повідомляв 5.UA, російські війська і контрольовані РФ бойовики на Донбасі з 29 січня ведуть масовані обстріли Авдіївки, використовуючи важку артилерію, системи "Град" і танки. За словами керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, станом на 6 лютого загострення біля Авдіївки пішло на спад.

Евакуація Авдіївки та порятунок місцевих – чим живе обстріляне місто

/
Евакуація Авдіївки
/
Евакуація Авдіївки
/
Евакуація Авдіївки
/
Евакуація Авдіївки
/
Евакуація Авдіївки
/
Евакуація Авдіївки
/
Евакуація Авдіївки
/
Евакуація Авдіївки

Попередній матеріал
Стали відомі подробиці обстрілу Курдюмівки, від якого загинув 15-річний хлопчик
Наступний матеріал
Військовий експерт: Чому відбулося загострення під Авдіївкою
Loading...

Авдіївка очами цивільних: місцеві відправляють дітей подалі від обстрілів

Авдіївку штурмували дві групи окупантів по 25 осіб в кожній – Полторак

Російська сторона надала письмову гарантію припинення обстрілів Авдіївки – Жебрівський