Зруйнована Авдіївка 5.ua

Військовий експерт: Чому відбулося загострення під Авдіївкою

Зі слів експерта, внаслідок успішних дій ЗСУ у "сірій зоні" російські військові почали втрачати можливість вільно рухатись і потрапили у складну тактичну обстановку

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний день" заступник директора Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Михайло Самусь пояснив, чому відбулося загострення під Авдіївкою. "За оцінкою нашого центру, є два виміри цієї ситуації: є тактичний, власне, на полі бою, який складається, і є більш стратегічний, я би сказав геополітичний на світовому рівні", – сказав він.

Самусь зазначив: "Якщо казати про тактичний рівень, то є в принципі узгоджена оцінка, що внаслідок успішних дій Збройних сил України, які протягом певного періоду займали вигідні позиції в так званій "сірій зоні", які за Мінськими домовленостями є територією, яку повинні контролювати ЗСУ, призвело до того, що Збройні сили Російської Федерації почали втрачати можливість вільно рухатись, вільно виконувати свої завдання і взагалі потрапили в складну тактичну обстановку. В результаті цього відбулося загострення, внаслідок якого російські війська понесли втрати і після цього очевидно отримали дозвіл або наказ ... на застосування всіх видів артилерії". 

Детальніше дивіться у відео.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Вирви у басейні та поруйновані будинки: Наслідки ворожих обстрілів поблизу Авдіївки – фотогалерея

/
/
/
/
/
АТО
/
АТО
/
/

Попередній матеріал
Верховна Рада закликала іноземні парламенти засудити Росію за напад на Авдіївку
Наступний матеріал
Гройсман – Садовому: Потрібно терміново почати роботи на Львівському полігоні
Loading...

У центрі Санкт-Петербурга відбулися пікети "Руки геть від Авдіївки!" – фото

"Утримати Авдіївку": волонтери терміново доставили на передову новенькі бліндажі

Авдіївці дали воду – ДСНС