Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал

Верховна Рада ухвалила закон про розвідку

  Читайте по-русски
  Закон, зокрема, посилює парламентський контроль за сферою розвідки

  Верховна Рада прийняла в повторному другому читанні і в цілому доопрацьований законопроєкт "Про розвідку" (№ 2412-д). Відповідне рішення підтримали 258 народних депутатів, повідомляє "Укрінформ".

  Як зазначається, закон спрямовано на вдосконалення правових та організаційних засад функціонування розвідки, діяльності розвідувальних органів України та інших суб'єктів розвідувального співтовариства, підвищення ефективності їхньої взаємодії, забезпечення соціального та правового захисту співробітників розвідувальних органів і осіб, залучених до конфіденційного співробітництва з цими органами. Він має замінити чинний нині Закон "Про розвідувальні органи України".

  У законі визначено термін "розвідка", конкретизовано правовий статус і сферу відповідальності Служби зовнішньої розвідки, враховано зауваження експертів і виключено з переліку розвідувальних органів Службу безпеки України. Також передбачається посилення парламентського контролю за сферою розвідки.

  Як нагадує видання, законопроєкт № 2412-д "Про розвідку" був ухвалений у першому читанні 16 січня 2020 року. 21 липня Верховна Рада відправила його на повторне друге читання.

  Як повідомляв раніше 5.ua, монобільшість у Раді хоче створити Бюро економічної безпеки, що опікуватиметься справами бізнесу. У фракціях "Європейська солідарність", "Батьківщина" та "ОПЗЖ" створення нового органу розкритикували.

  Попередній матеріал
  У Херсоні поліція викрила мережу онлайн-порностудій із місячним прибутком у 1 млн грн
  Наступний матеріал
  Верховна Рада дозволила аптекам торгувати ліками через інтернет
  Loading...