Верховна Рада IX скликання
Верховна Рада IX скликання Верховна Рада Укаїни

Пленарне засідання ВР: зміни до бюджету, "пакунок малюка" та розвідка

Читайте по-русски
Дивіться наживо

Верховна Рада на засіданні у четвер, 17 вересня, розгляне законопроєкти про "пакунок малюка" та про Держбюджет на 2020 рік. На це вказує порядок денний, оприлюднений на сайті парламенту.

Законопроєкт № 3006а спрямований на законодавче врегулювання надання одноразової допомоги при народженні дитини – "пакунок малюка".

Законопроєкт № 3960 передбачає зміни до бюджету для розширення напрямів надання у 2020 році держгарантій, аби допомогти державним підприємствам пройти наслідки карантинних обмежень через COVID-19.

Серед іншого, на розгляді – законопроєкт № 3615-1 "Про внесення змін до статті 19 Закону України "Про лікарські засоби" щодо здійснення електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами".

У другому читанні також планується розглянути законопроєкт № 3103 "Про внесення зміни до статті 268 Податкового кодексу України щодо звільнення від сплати туристичного збору внутрішньо переміщених осіб".

Рада втретє спробує затвердити своїх представників до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (проєкт постанови № 4104).

У другому читанні розглянуть законопроєкт № 3991 "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" (щодо автомобільних доріг загального користування та відновлення аварійних мостових споруд)".

Також у другому читанні заплановано розглянути проєкт закону № 2618 "Про внесення змін до Закону України "Про протимінну діяльність в Україні" та законопроєкт № 2412-д "Про розвідку".

У порядку денному є розгляд законопроєкту № 3573 про підвищення дітям з інвалідністю, постраждалим від вибухонебезпечних предметів розміру державної допомоги.

Ще в порядку денному – законопроєкти № 3450 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо упорядкування окремих питань захисту викривачів" і № 2329 "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" щодо звільнення внутрішньо переміщених осіб від негативних наслідків невиконання грошових зобов'язань".

Попередній матеріал
У ВООЗ заявили, що коронавірус разом із сезонними недугами буде ще небезпечнішим
Наступний матеріал
Хасиди досі чатують на білорусько-українському кордоні – яка ситуація зараз
Loading...