Фото ЛігаБізнесІнформ

"Велика юридична війна": Україна готує нові позови проти РФ

За словами міністра юстиції України Павла Петренка, Мін'юст закінчує підготовку великої юридичної позиції для ЄСПЛ щодо Донбасу, так як було зроблено стосовно Криму

Україна готує нові позови проти РФ до міжнародних судів, а також буде обґрунтовувати уже подані позови, повідомляє "Укрінформ".

"До будь-яких позовів, які стосуються порушень з боку держави-агресора, ми залучаємося. Наразі є низка позовів у різних судах. Йдеться і про Міжнародний суд ООН, який має свою процедуру, і ми подали фактично дві заяви, які стосуються дискримінації українців у Криму і заборони фінансування тероризму з боку Російської Федерації. Є п’ять позовів великих у Європейському суді з прав людини, є низка позовів, які подали державні компанії проти РФ, пов'язані із втратою майна на території Криму і Донбасу. Так само Україна подала заяву до Міжнародного кримінального суду стосовно подій, що відбулися в Криму і на Донбасі, тому технічно в один позов усі ці факти об 'єднувати неможливо в силу того, що розглядають різні судові інстанції. Але те, що будуть додаткові і позови, і додаткові обгрунтування тих позовів, які ми вже подали, – це факт", – заявив міністр юстиції України Павло Петренко журналістам у понеділок.

Міністр зауважив, що зараз Мін'юст закінчує підготовку великої юридичної позиції для ЄСПЛ щодо Донбасу, так як було зроблено стосовно Криму. За словами Розенка, багато матеріалу буде долучено до Міжнародного суду ООН, який слухає справу в Гаазі наступного року. 

"Це великий процес, велика юридична війна, яка відбувається щодня", – додав він.

"На власні очі побачили": екс-генсек НАТО та іноземні делегати побували в АТО – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
В Україні створять електронну систему спостереження за захворюваннями
Наступний матеріал
Україна і Канада обговорили питання введення миротворців ООН на Донбас
Loading...

Неможливо об'єднати всі позови до РФ в один – Мін'юст

Мін’юст не отримав інформації про завершення екстрадиційної перевірки Саакашвілі

Безпідставне утримання за фіктивним звинуваченням: МЗС висловило протест через продовження арешту Сущенку

Суд стягнув 10 млн грн з російської авіакомпанії, що літає до Криму

"Не вкривався ковдрою": як екс-міністр юстиції коментує рішення суду про арешт

"Регіонали не врятували": Суд заґратував екс-міністра юстиції до 2 листопада