"Інформаційний вечір" на "5 каналі"
"Інформаційний вечір" на "5 каналі" 5 канал

Ведуча "5 каналу" – на репліку Мосійчука про "стійку бобік": "Хочу побачити Вас прем'єром, який поставить на паузу співпрацю з МВФ"

Читайте по-русски
Нардеп заявив, що останні п'ять років МВФ нав'язувало свої позиції українському уряду

В ефірі "5 каналу" народний депутат, вже позафракційний Ігор Мосійчук заявив, що знає, як українська влада має будувати відносини з МВФ.

"Щодо МВФ. Виключно протекціонізм власної економіки й виключно умови і захист національних інтересів мають бути пріоритетом у перемовинах із МВФ і будь-якою міжнародною організацією. У даному випадку п'ять з половиною років МВФ нав'язувало свої позиції українському уряду, який ставав у стійку бобіка і казав: "Так, ми все виконаємо". Ціна на газ – піднімаємо ціну на газ. Землю продати? Зеленський обіцяє зараз в обмін на кредит МВФ продаж української землі", – сказав Мосійчук.

На це ведуча "5 каналу" Лариса Губіна сказала Мосійчуку: "Пане Ігоре, от я хочу побачити Вас прем'єр-міністром, який поставить на паузу співпрацю з МВФ".

На це Мосійчук сказав: "Нема питань".

Про те, чому Мосійчук пішов з "Радикальної партії", дивіться у повній версії інтерв'ю:

Як повідомляв 5.UA, 24 травня 2019 року лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко повідомив про вихід народного депутата Ігоря Мосійчука з партії. Подію прокоментував лаконічно: "Баба з воза – кобилі легше".

Попередній матеріал
Не дозволимо скасувати ні мовний закон, ні квоти, ні декомунізацію – реакція Парубія на резонансні заяви Шефіра
Наступний матеріал
"Рогата" допомога: мешканцям прифронтових сіл благодійники подарували корів породи голштин – відео
Loading...