Вадим Троян 5 канал

Убивство патрульних у Дніпрі: затриманому Пугачову оголосили підозру

Поліція вже допитала 37 свідків у цій справі

Особу затриманого підтвердили результати дактилоскопічної експертизи. Правоохоронцями призначено ще понад 20 експертиз, оперативні заходи тривають. Про це повідомив перший заступник глави Національної поліції України – начальник кримінальної поліції  Вадим Троян, передає прес-служба МВС.

З його слів, поліція очікувала результатів експертиз, призначених у рамках розслідування факту розстрілу зловмисником екіпажу патрульної поліції у Дніпрі.

"Основна експертиза, яка дала нам можливість винести підозру – це те, що куля, яку вилучили з тіла підозрюваного, – це куля нашого поліцейського", – сказав він.

Він наголосив, що патрульний Артем Кутушев до останнього не віддавав зловмисникові свою табельну зброю і не виконував його наказів.

"Я хочу зробити акцент на тому, що він (Артем Кутушев – ДК.) не лише не віддав зброю – Артем йшов на хитрість, намагався перехитрувати зловмисника, виграти час", – зазначив Троян, додавши, що під час суперечки зі зловмисником той двічі вистрілив у поліцейського. Артем Кутушев також встиг вистрілити у відповідь.

Вадим Троян повідомив, що під час розшуку зловмисника правоохоронці виставили пости на всіх вокзалах, автошляхах, виїздах з міста, а також біля лікарень. У розшуку нападника допомогла громадськість, поширюючи інформацію про напад. Затримали пораненого нападника в лікарні, коли той звернувся по медичну допомогу під чужим прізвищем.

Перший заступник глави Національної поліції повідомив, що в автомобілі затриманого нападника правоохоронці вилучили зразки ДНК, сліди відбитків пальців і набої. Зброю нападника поліція ще розшукує.
За словами Вадима Трояна, результати дактилоскопічного дослідження дали змогу встановити особу зловмисника. Експерти підтвердили збіг слідів відбитків пальців людини, яка знаходиться в лікарні під арештом, з дактилоскопічною картою, зробленою у 2003 році у Донецьку у зв’язку із засудженням Олександра Пугачова за скоєння злочину.

"Багато питань: Пугачов це чи не Пугачов? Це він. Дактилоскопія повністю підтверджує: це він", – зазначив Вадим Троян.

Він повідомив, що поліція вже допитала 37 свідків у цій справі. Процедуру впізнання зловмисника пройшли три свідка, які знаходилися на місці події і впізнали підозрюваного по фото. Призначено ще 23 експертизи, зокрема експертиза ДНК, ще одна дактилоскопічна тощо.

Слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченому статтею 348 Кримінального кодексу – посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця. Оперативні заходи тривають.

Попередній матеріал
Висока ціна за потужність: Річниця запуску сумнозвісної Чорнобильської АЕС
Наступний матеріал
Кабмін розширив перелік платних медпослуг та вніс до переліку "телемедицину"
Loading...

Пентагон планує удосконалити ядерний арсенал для стримування Росії

У МВС оприлюднили ім'я вбивці патрульного у Дніпрі

Скандальний "закон Савченко": глава МВС назвав надзвичайні цифри щодо звільнених в'язнів

На Волині затримано начальника територіального сервісного центру МВС, який системно брав хабарі