Юрій Бутусов
Юрій Бутусов 5 канал

"Ваша партія за ці вбивства досі не покаялася": Бутусов посварився з ОПЗЖ-шником через Майдан

Читайте по-русски
Жорстка словесна перепалка сталася в ефірі ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі"

В Україні не було жодної революції, тому що революція – це зміна системи влади, заявив народний депутат "Опозиційної платформи – "За життя" Олександр Качний. Про це він сказав в ефірі ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі".

За його словами, революція – це коли докорінно змінюється політичний режим, наприклад, комунізм на капіталізм, або навпаки.

"У нас нічого не змінювалось. Змінювались лише люди – за рахунок того, що хтось зміг озброєним або іншим шляхом усунути цю владу", – вважає Качний.

"Якщо незаконно захоплювали державні установи, значить захоплювали. Якщо стріляли в людей з одної та іншої сторони, значить хтось має дати відповідь. Чому 5 років минуло, а ми не знаємо відповіді? Хто стріляв, хто спиляв ті дерева, звідки стріляли", – вважає нардеп від "ОПЗЖ".

Проте головний редактор видання "Цензор.нет" Юрій Бутусов відповів, що заяви Качного – це ознака того, що він погано проінформований як депутат.

"Якщо б ви дивились прес-конференції Генпрокуратури, як депутат виконуючи свої обв'язки, то ви б побачили, що всі ці питання, про які ви говорите, насправді висвітлені. І Янукович, близький до вашої партії, втік до Ростова зовсім не даремно. А тому що такі люди, які досі є у вашій партії, на жаль, підтримували управління країною через вбивство власних громадян. І, до речі, ваша партія за ці вбивства досі не покаялась, і ніхто не попросив вибачення", – зазначив Бутусов.

"Тому знаєте, коли ви розповідаєте про те, що революції нічого не змінюють... Змінюють. Злочинці були змушені тікати, а ви займаєтесь пропагандою, яка відірвана від реальності. Міністр внутрішніх справ Захарченко, який був призначений президентом Януковичем, порушуючи закон про міліцію, він віддав наказ стріляти по громадянах на Майдані. І за це отримав", – сказав журналіст.

Бутусов наголосив, що потрібно пам'ятати про вбивства протестувальників на Майдані, а не намагатися стати на сторону правоохоронців: "Через те, що ви не звертаєте увагу на людей, ваш кумир Янукович втік до Ростова", – підсумував журналіст.

Нагадаємо, раніше народний депутат від "Опозиційної платформи – за життя" Віктор Чорний не зміг відповісти, чи є російські війська на території окупованої частини Донбасу, а також заявив, що Росія не воює з Україною.

Дивіться повну версію ток-шоу:

Попередній матеріал
Інфекційна лікарня замість пологового будинку – у Черкасах хочуть створити більше місць для хворих на COVID-19
Наступний матеріал
Стало відомо, коли парламент розгляне відновлення електронного декларування
Loading...