Віктор Бобиренко
Віктор Бобиренко 5 канал

"Інспіровано з Кремля": ситуація з рішенням КСУ є змовою місцевої "мафії" з Росією – Бобиренко

Читайте по-русски
Конституційний Суд може скасувати і земельну реформу, і навіть незалежність, вважає експерт

На ситуацію з рішенням КСУ щодо декларування впливає Російська Федерація, вважає експерт ГО "Бюро аналізу політики" Віктор Бобиренко. Про це він сказав в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі".

"Це інспіровано з Кремля. Ми бачимо ситуацію, коли в нас олігархічна клоунада, яка в нас є чинним режимом, повністю підпасовує прокремлівським силам. Ми ж бачимо, хто робив подання до Конституційного Суду – "За майбутнє" – депутати Коломойського, і пропутінська "ОПЗЖ"", – вважає Бобиренко.

"Тобто маємо змову місцевої "мафії" з нашими "беспокойными соседями", яким все не йдеться, які хочуть і воду в Крим, і хочуть ще відрізати від України якісь шматки. І, звичайно, вони не заспокояться. А взагалі-то мета Путіна – це вся Україна цілком. Як сателіт або як Південно-Західний федеральний округ. І тому вони не заспокояться, і все-все інспіровано ними – оця вся катавасія навколо КСУ", – сказав експерт.

На його думку, Конституційний Суд може і земельну реформу скасувати, і не лише її: "Вони можуть і незалежність скасувати: сказати, що референдум 1 грудня 1991 року був незаконним", – підсумував Бобиренко.

Нагадаємо, 28 жовтня 2020 року КСУ офіційно скасував відповідальність за недостовірне декларування. 

У НАЗК уже заявили, що судді КСУ ухвалили рішення у "справі про незаконне збагачення" у власних інтересах. Бо два судді, які голосували за скасування кримінальної відповідальності за неправдиві відомості про майновий стан, самі не задекларували мільйони.

Попередній матеріал
Трамп чи Байден: президентські перегони в США на фінішній прямій – як тривають останні приготування
Наступний матеріал
170 протитанкових мін часів Другої світової виявили на будівельному майданчику в Хмельницькому – подробиці
Loading...