Тетяна Сліпачук, голова ЦВК
Тетяна Сліпачук, голова ЦВК 5 канал

В Україні не відкрилася для голосування одна дільниця – у ЦВК пояснили

Читайте російською
Спершу в ЗМІ повідомляли про три виборчі дільниці, які не запрацювали від початку голосування

 

Голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук під час брифінгу в столиці прокоментувала інформацію про три виборчі дільниці на території України, які не відкрилися з самого ранку для голосування.

"В Ізмаїлі є одна дільниця, на якій штамп (печатка дільниці) не відповідає тому зразку, який було надіслано щодо виготовлення. Саме це питання буде вирішене на засіданні комісії", – зазначила Сліпачук. 

Вона також зауважила, що інші дві дільниці, про які писали в ЗМІ, вже запрацювали.

"Решта дві дільниці вже працюють. Ще на одну дільницю в Ізмаїлі вже доставлено бюлетені, їх починають видавати, йде процес голосування. У Київській області дільниця вже працює", – констатує голова ЦВК.  

Повне відео з брифінгу дивіться нижче: 

Як відомо, 31 березня в Україні відбуваються президентські вибори. Голосування триватиме з 8-ї ранку до 20:00 вечора за київським часом. Потому виборчі дільниці закриються і розпочнеться підрахунок голосів. Загалом за право очолити країну цьогоріч змагаються аж 39 кандидатів. За даними соціологічних опитувань, найбільше шансів пройти у другий тур наразі мають чинний Президент Петро Порошенко і шоумен Володимир Зеленський.

Попередній матеріал
Брифінг голови ЦВК Тетяни Сліпачук – завершено
Наступний матеріал
Словаччину вперше очолить жінка – результати виборів