ye.ua

В Україні мають намір заборонити продаж несертифікованого домашнього м'яса

  Відповідний законопроект зареєстрований у ВР 16 січня 2018 року

  11 народних депутатів України пропонують обмежити з 1 січня 2020 року реалізацію м'яса, отриманого в результаті забою на бойні без експлуатаційного дозволу. Відповідний законопроект №7489 зареєстрований у Верховній Раді 16 січня 2018 року.

  Відповідно до законопроекту, пропонується заборонити забій домашніх тварин, птиці, кролів, нутрій не в бійні, яка має експлуатаційний дозвіл, з 1 січня 2020 року. Ця норма не стосується обсягів забою до 10 голів домашньої птиці, кролів, нутрій у день. На думку авторів документа, це дозволить упорядкувати подвірний забій тварин з метою запобігання поширенню особливо небезпечних хвороб, зокрема, африканської чуми свиней.

  Документ також передбачає жорсткість умов простежуваності харчової продукції тваринного походження: за порушення вимог щодо її забезпечення пропонується запровадити штраф у розмірі від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510-850 грн).

  При цьому оператори ринку мають надавати документ, який містить повну інформацію про продукт: назва харчового продукту, харчової добавки, ароматизатора, допоміжного матеріалу для переробки, назва й адреса потужності з виробництва та/або обігу з зазначенням номера експлуатаційного дозволу або реєстраційного номера, номер і обсяг (вага) партії, термін придатності, посилання на санітарні заходи, умови зберігання, транспортування та інші умови утримання, дата видачі, ім'я, підпис оператора ринку або уповноваженої особи, що видала документ, і іншу інформацію, необхідну для простежуваності продукту.

  Нагадаємо, з 1 липня скасовано держрегулювання цін на продукти харчування.

  Попередній матеріал
  НАБУ навідалося з обшуками до заступниці голови ДМС Пімахової
  Наступний матеріал
  "Антонов" відкрив "дочку" в США – подробиці
  Loading...

  ТОП-10 найкумедніших подій 2017 року у світі: пташиний Коперфілд та "епохальне" повернення супермоделей 90-х

  Україні потрібен законопроект про боротьбу з російською пропагандою – експерт

  У Жулянах жінка кинула кошеня просто в терміналі та відлетіла у Мінськ

  "Особливі" котики Блінчік і Дастік шукають родину

  На Львівщині рятувальники витягнули з каналу зубра, який провалився під лід

  ВР на законодавчому рівні закріпила поняття "спортивна зброя"