Андрій Шараскін
Андрій Шараскін 5 канал

У парламенті заклали міну сповільненої дії – "кіборг" щодо закону про референдум

Читайте по-русски
Закон треба негайно оскаржити, доки ним не скористалися антиукраїнські сили, вважає Шараскін

Ухвалений минулого тижня закон про референдум необхідно негайно оскаржити, аби не дати антиукраїнським силам визнати псевдореспубліки на Донбасі чи анексію Криму. Про це в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказав захисник Донецького аеропорту, народний депутат "Голосу" Андрій Шараскін.

"В стінах парламенту відбулася закладка міни сповільненої дії. Минулого тижня більшість прийняла таки закон про референдум, абсолютно сирий і ніякий. Тому, користуючись цією нагодою, вони відпрацьовують свої обіцянки, які були озвучені задовго до минулого тижня. Ми всі прекрасно розуміємо, що змінити Конституцію, чи імплементувати Мінські угоди, чи визнати "ДНР/ЛНР", чи визнати анексію Криму – скажімо так, зараз це теоретично можна зробити навіть через референдум", – вважає депутат.

"Тому зараз усі побігли озвучувати свої варіанти. Ви бачили вже, з інших фракцій озвучували певні варіанти референдуму. А в такий спосіб легітимізується сам інструмент. Хоча насправді, я думаю, він не може так працювати і його треба категорично, швидко оскаржувати", – сказав він.

Дивіться повний запис програми "Час Ч":

Нагадаємо, голова української делегації в ТКГ, перший президент Леонід Кравчук вважає, що на всеукраїнський референдум варто винести питання Донбасу та Криму.

Попередній матеріал
Папа Римський Франциск заснував свято дідусів, бабусь і літніх людей
Наступний матеріал
У Дніпрі в сурогатної матері викрали дитину: жінку обвинувачують у торгівлі людьми
Loading...