В офісі партії Корнійчука провели обшук

  Обшук в офісі Української Соціал-демократичної партії провели слідчі Генпрокуратури України. Лідером цієї партії є затриманий екс-заступник міністра юстиції в Уряді Юлії Тимошенко Євген Корнійчук.

  Христина Шандренко, прес-секретар УСДП: "Обшук сьогодні розпочався о 9-й годині ранку. Приїхали слідчі управляння ГПУ до офісу УСДП. Що саме шукали наразі я не можу сказати. Єдине, що зламали усі сейфи. По завершенню обшуку, який завершився дві години тому, були вилучені якісь документи. Які саме я з`ясую трохи пізніше. Оскільки я не бачила ще протоколу обшуку".

  У Генпрокуратурі "5 каналу" відмовилися коментувати інформацію про обшук в офісі Української соціал-демократичної партії.

  Нагадаємо, 22 грудня Генпрокуратура затримала лідера цієї політсили, колишнього першого заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука - після п`ятигодинного допиту. Зараз екс-чиновник у Подільському ізоляторі. Корнійчук свідчив у справі, пов`язаній з наданням послуг юридичною фірмою "Магістр і Партнери" компанії "Нафтогаз Україна". Екс-чиновнику закидають, що він, перебуваючи на посаді, скористався службовим становищем, що завдало державі значних збитків.

  Попередній матеріал
  Виставка ляльок для дорослих у Дніпропетровську [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Відпочинок в Криму взимку [репортаж, відео]
  Теги: