Відпочинок в Криму взимку [репортаж, відео]

  Високогірним екстримом, печерами, винними погребами та новорічні програми в готелях - це козирі Криму на зимові свята. В уряді Автономії запевняють, що півострів пропонує відпочинок на будь-який смак та розмір гаманця.

  Найбільшу популярність, кажуть турексперти, цьогоріч мають бази та міні-готелі у горах. Саме тут -можна зустріти Новий рік в умовах справжньої зими, та ще й - помилуватися природними дивами.

  Невелика база відпочинку на плато Чатир Дагу. Тут, на висоті - за будь-якої погоди на півострові - панує новорічна казка. До того ж - за дуже дешево, менше ста гривень за добу.

  Найдорожчий відпочинок - на Південному узбережжі, в Ялті. Тут заманюють різноманітними розвагами та екзотичними стравами.

  У тризіркових готелях середня вартість новорічної пропозиції на одну особу - від 2-х до 5 тисяч гривень. У кожного свої цікавинки: шоу, розіграші, а на похмільний ранок - басейни з підігрітою морською водою, спа-процедури. А ще тури півостровом.

  На новорічні свята Крим готовий прийняти 150 тисяч відпочивальників. Перших "новорічних гостей" - на півострові зустрічатимуть вже 28 грудня.

  Юлія Крючкова, Ігор Романенков, Крим, Сімферополь-Ялта, 5 канал 

  Попередній матеріал
  В офісі партії Корнійчука провели обшук
  Наступний матеріал
  Запуск індійського космічного корабля - завершився невдачею
  Теги: