Виставка ляльок для дорослих у Дніпропетровську [репортаж, відео]

  Ексклюзивні ляльки для дорослих представили на виставці у Дніпропетровську. Понад сто образів, доль та характерів – жодна робота не схожа на іншу.

  Євгенія Іванова першу свою ляльку зробила на ювілей чоловікові. Сюрприз майструвала здебільшого вночі. Захоплення завзятого футбольного уболівальника – велике поле для творчості. Лялькарка намагалася відтворити навіть позу, у якій її чоловік спостерігає за матчами. Жінка каже, у створенні такої ляльки головне ні на крок не відходити від технології.

  Справжні витвори мистецтва представили на виставці лялькарі із семи міст України. Майже для кожного автора – це дебютний показ. Ляльки не створені для того, щоби ними гратися. Вони відображають долю та характер персонажа. Створення ляльок - це  ефективна арт-терапія та можливість відкрити в собі нові таланти, стверджують організатори виставки.

  Створення авторської ляльки – копітка робота, - запевняють майстри. Юлія Пелюх на кожну витрачає по місяцю - це і зачіска, і стилізований одяг та взуття, і надання персонажу неповторного образу. Проте, найголовніше у ляльці – очі. Вони мають сяяти - переконана авторка.

  Виставка авторських ляльок у Дніпропетровську триватиме місяць. Охочі мати таку забавку у своїй колекції можуть тут її придбати.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, 5 канал


   

  Попередній матеріал
  Одна з труп Великого китайського цирку завітала до Києва [репортаж]
  Наступний матеріал
  В офісі партії Корнійчука провели обшук
  Теги: