5.ua

В Одесі викрито групу громадян, які планували озброєні зіткнення на мітингах

  Група радикально налаштованих громадян планувала використати ножі, палиці, битки та маски на обличчя з прорізами для очей під час акцій протесту біля Одеської обласної державної адміністрації, але одеські правоохоронці встановили організатора цієї групи. Про це 7 березня повідомили в прес-службі МВС.

  Під час розслідування кримінального провадження, зареєстрованого в середині лютого за фактом вчинення хуліганських дій та перешкоджання законній професійній діяльності журналістів біля адміністративної будівлі Одеської ОДА, до оперативників УБОЗ ГУМВС України в Одеській області надійшла інформація про те, що до Одеси прибула група радикально налаштованих осіб (включно з громадянами Росії). Ці громадяни на початку березня завезли на територію складських приміщень в Одесі велику кількість ящиків з армійським маркуванням. Метою прибуття цієї групи була участь у масових заворушеннях.

  «Правоохоронці встановили, що організатор цієї групи – 38-річний мешканець Одеської області, який є одним з керівників ради козацьких організацій «Козацьке коло Одещини». Крім того, було з’ясовано, що за силові дії формування відповідає 45-річний учасник бойових дій в Нагорному Карабасі. Він забезпечував тренування з рукопашного бою та встановлював контакти серед проросійсько-налаштованої радикальної молоді в регіоні», - повідомили в прес-службі МВС України.

  6 березня, працівники обласного УБОЗ провели санкціонований обшук в офісно-складських приміщеннях, що належать одній з козацьких організацій Одеси. Під час обшуку були вилучені ножі, палиці, битки, маски на обличчя з прорізами для очей. Подальшим розслідуванням встановлено, що зловмисники планували використовувати ці предмети під час акцій протесту біля будівлі Одеської обласної державної адміністрації з метою дестабілізації ситуації в регіоні та компрометування учасників мирних акцій. Крім того, правоохоронці виявили список з анкетними даними громадян, яких планувалося залучати для проведення масових заворушень.

  «На даний час працівники міліції проводять заходи з розшуку та затримання учасників вищевказаної групи, аби не допустити порушень законодавства. Крім того, вони здійснюють перевірку осіб зі списку на їх можливу причетність до подій 19 лютого в Одесі», - констатують в МВС.

  Попередній матеріал
  Тарасів ювілей почнуть святкувати на Майдані, а продовжать в Каневі
  Наступний матеріал
  Україна подякувала Чехії за лікування поранених українців
  Теги:
  Loading...