5.ua

Тарасів ювілей почнуть святкувати на Майдані, а продовжать в Каневі

  Урочистості на державному рівні у Палаці Мистецтв Україна – скасовано. Жодних коштів на їх проведення, а це близько 1 мільйона гривень, витрачено не буде. Про це, як повідомляє 6 березня прес-служба Мінкульту, з трибуни Верховної Ради повідомив Міністр Культури України Євген Нищук.

  «Усі заходи із вшанування Кобзаря пройдуть на сцені Майдану Незалежності», - підкреслив міністр культури.

  Нищук коротко зупинився на сценарії вшанування Тараса Шевченка у столиці 9 березня та 10 березня у Каневі. Відповідно до сценарного плану, 9 березня о 10:00 Парку Шевченка в м. Київ за участю офіційних осіб, іноземних гостей та громадськості відбудеться церемонія покладання квітів до пам’ятника Кобзарю. 

  Після цього, о 14:00 на сцені Майдану Незалежності відбудеться міжконфесійна молитва за Україну за участю представників Всеукраїнської Ради церков і релігійних організацій. Ближче до вечора за участю народних колективів, сучасних письменників, фольклорних та рок-колективів, зокрема, – гуртів «Хорея Козацька», «Гайдамаки», «Сестри Тельнюк» та «Кому Вниз» запланований концерт за мотивами творів Тараса Шевченка.

  Завершиться святковий день прем’єрою документального фільму Сергія Проскурні «Тарас Шевченко IDентифікація» - картину буде продемонстровано на великий екран безпосередньо на Майдані.

  А наступного дня - 10 березня - заходи із вшанування Шевченка пройдуть на Черкащині, у місті Канів. О 12:00 за участю офіційних осіб та громадськості відбудеться церемонія покладання квітів на Чернечій Горі та Панахида за Тарасом. У виконанні національних колективів прозвучать музичні твори на вірші Тараса Шевченка.

  Попередній матеріал
  Турчинов: Сеператистський референдум у Криму — це фальш та фарс
  Наступний матеріал
  В Одесі викрито групу громадян, які планували озброєні зіткнення на мітингах
  Теги:
  Loading...