5.ua

Турчинов: Сеператистський референдум у Криму — це фальш та фарс

  Верховна Рада Криму, яка повністю контролюється військовими Збройних Сил Російської Федерації, прийняла незаконне рішення про проведення референдуму. Референдуму в Криму з питання: «Чи виступаєте ви за входження Криму до складу Російської Федерації?».

  Це рішення є нелегітимним та нікчемним.
  Воно протирічить волі українського народу та інтересам громадян, які проживають у Автономній Республіці Крим. Територія України в межах визнаних усім світом кордонів є недоторканною і суверенною.
  Відповідно до 73 статті Конституції України, виключно, я підкреслюю, виключно всеукраїнським референдумом можуть розглядатися питання, пов’язані з кордонами та зміною території України.

  До речі, провести навіть місцевий, кримський, референдум за десять днів неможливо. Тому це не є референдум. Це буде фарс, це буде фальш, це буде злочин проти держави, який організували військові Російської Федерації.
  Відповідно до наданих мені повноважень я зупинив рішення Парламенту Криму.

  Верховна Рада України буде ініціювати розпуск Парламенту Автономної Республіки Крим. Ми захистимо недоторканність нашої території. Ми захистимо суверенність нашої країни.
  Я переконаний, що і громадяни України, які проживають на території Криму, будуть усіляко цьому сприяти.

  Попередній матеріал
  Яценюк після зустрічі з Генсеком НАТО розповів, як буде вирішувати «кримське питання»
  Наступний матеріал
  Тарасів ювілей почнуть святкувати на Майдані, а продовжать в Каневі
  Теги:
  Loading...