5.ua

Яценюк після зустрічі з Генсеком НАТО розповів, як буде вирішувати «кримське питання»

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк 6 березня у Брюсселі провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО Андерсом фог Расмуссеном. Про це повідомила прес-служба Кабміну.

  Повідомляється, що під час прес-конференції за підсумками зустрічі Арсеній Яценюк наголосив на тому, що вирішити кризу в Україні необхідно виключно мирним шляхом: «Зрозуміло, що силовий шлях не на столі».
  «Ми не розглядаємо військовий варіант як шлях виходу з кризи. Ми далі переконані, що маємо зробити все можливе, аби подолати кризу виключно політичним та дипломатичним шляхом. НАТО, яке дуже важливий політичний інструмент у вирішенні проблем глобальної безпеки, може в цьому дуже допомогти», - підкреслив Арсеній Яценюк.

  Він заявив, що в той же час «від російської влади залежить, чи зробить вона крок назад і перший крок до стабілізації ситуації в регіоні й припинення ескалації напруги між Україною та Росією і у всій Європі».
  «Закликали російську владу відвести війська та виконувати міжнародні угоди. Ще раз підкреслю, що це відповідальність російської влади. Вони це розпочали, і вони мають це закінчити», - наголосив Прем’єр-міністр.
  Арсеній Яценюк також зазначив, що передав Генеральному секретареві НАТО запрошення провести зустріч у Києві. Він висловив переконання у важливості більш тісної співпраці та додаткової гуманітарної й технічної підтримки з боку НАТО у вдосконаленні системи оборони та безпеки України.

  Попередній матеріал
  Обама: Кримський референдум про приєднання до Росії буде порушенням міжнародних права
  Наступний матеріал
  Турчинов: Сеператистський референдум у Криму — це фальш та фарс
  Теги:
  Loading...