Уряд: Єхануров почекає вибачень від Тимошенко, Луценко знову працює

  Два скандали сьогодні обговорювали у кулуарах Кабміну. Юрій Єхануров заявив, що не поспішає подавати позов проти Юлії Тимошенко і дає їй час на вибачення. Сама ж Юлія Тимошенко - на засіданні Кабміну - жодним словом не обмовилася про скандал із міністром оборони. А міністр внутрішніх справ згадав про інцидент за своєю участю. Через інцидент в аеропорту Франкфурта Юрія Луценка два тижні тому його відсторонили від посади. На сьогоднішньому ж засіданні Кабміну проголосували за повернення головного міліціонера до роботи.
  Ірина Герасимова, 5 канал:  "Корупція чи політичне замовлення? Відповідь на це питання шукали у коридорах уряду. В той час, як у залі проходила офіційна частина засідання, у кулуарах міністр оборони і головний ревізор країни доводили свою правду. І кожен з них підсилював слова паперовими фактами".

  Минулотижневі звинувачення у корупції і намагання Юлії Тимошенко звільнити міністра оборони не завадили останньому зявитися на засідання Уряду. У промові прем`єра - усе - і соціальні виплати і майбутній бюджет. Але жодного слова вибачення на адресу Юрія Єханурова. Він же напередодні листом попередив свого керівника: або Тимошенко заберає звинувачення назад, або отримує позов до суду за образу честі й гідності. Втім, до суду неугодний міністр не поспішає. Йому заважають джентельменський і дипломатичний етикет.

  Відповідь на усі звинувачення - Єхануров зводить до двох слів - політична розправа. Як доказ - показує постанови. Каже, Міноборони не могло купувати у тричі дорожче ковбасу, як про це свідчать перевірки КРУ, бо солдатам цей делікатес - не за уставом. І на бензині теж не набивали кишені, наполягає Єхануров. Пальне військові купують без накруток. Між тим голова Контрольно-ревізійного управління має свої документи. Договори, які Міноброни укладало з посередниками на придбання бензину. Тому Микола Сивульський радить військовим не виправдовуватися, а чекати рішення правоохоронців.

  Результати перевірки отримав і Президент, разом з проханням від Тимошенко звільнити міністра-корупціонера. Віктор Ющенко з висновком не забарився: Юрій Єхануров на своєму місці. Але для того, щоб звільнити будь-якого урядовця, прем`єрові достатньо внести таке розпорядження на голосування Парламенту і знайти необхідну кількість голосів. Пояснюють в Міністерстві юстиції. А поки крісло під Єхануровим лише розхитується, інше крісло - міністра внутрішніх справ - знову має господаря. І знову Юрія Луценка.

  Але зітхнути з полегшенням не може ані Луценко, ані будь-який інший міністр. КРУ перевіряє усіх. І не приховуватиме жодних порушень. Окрім Міноборони, дісталося уже й Міністерству житлово-комунального господарства. Тут ревізори нарахували зловживань на півтора мільярди гривень. Питання хто наступний - актуальне лише один тиждень. До наступної середи.

  Ірина Герасимова, Олексій Тищенко, Олександр Дмитрієв, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (11.9Мб)
  Попередній матеріал
  Урочистості до річниці народження Симона Петлюри
  Наступний матеріал
  Південна Корея підвищує боєготовність
  Теги:
  Loading...