Південна Корея підвищує боєготовність

  Південна Корея підвищує боєготовність та посилює спостереження за територією сусідньої КНДР. Прикордонну територію патрулюватимуть додаткові літаки та військові загони. Долучаться до них і американські військовослужбовці.

  До такого кроку - влада вдалася, після того як Північна Корея розірвала усі мирні угоди та почала погрожувати Сеулу війною. Окрім того, Пхеньян застерігає інші країни від блокування морських шляхів, якими курсують північнокорейські кораблі. Після ядерних випробувань, які КНДР провела чотири дні тому – Сеул заявив про приєднання до договору про нерозповсюдження зброї масового знищення, ініційований Сполученими Штатами. Дії Північної Кореї засудила світова спільнота, а Рада безпеки ООН почала працювати над резолюцією, яка має посили санкції щодо Пхеньяна.

  Вон Те Чже, речний Міністерства оборони Південної Кореї: "Уряд Південної Кореї у співпраці з командуванням американський війск дійшли висновку про необхідність підвищення боєготовності з третього до другого рівня. Запевняю, це не реакція на порожні слова та загрозливу риторику. Наша мета - не допустити провокацій".

  Попередній матеріал
  Уряд: Єхануров почекає вибачень від Тимошенко, Луценко знову працює
  Наступний матеріал
  Зростає кількість жертв циклону Айла
  Теги:
  Loading...