Олександр Крамаренко
Олександр Крамаренко 5 канал

"Уряд тупо не бачить наслідків своїх рішень": журналіст про вплив карантину на бізнес

Читайте по-русски
Дуже би хотілося бачити раціональні рішення від Кабміну, але поки що їх не видно, зазначив Крамаренко

В уряді не можуть ухвалити раціональні рішення щодо карантинних обмежень в Україні, вважає головний редактор журналу "Деньги.UA" Олександр Крамаренко. Про це він сказав в ефірі програми "ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова на "5 каналі".

"У мене є враження, що наслідків своїх рішень уряд тупо не бачить", – наголосив Крамаренко.

За словами журналіста, якби уряд безпосередньо відчував ціну кожного свого обмеження, то ставився би до них значно більш ретельно, більш раціонально, більш точно.

"Я наведу один приклад: скажіть, яку загрозу становили кіоски, із яких реалізовувалась преса? Він стоїть на вулиці, там немає скупчення людей, люди прийшли, кинули гроші, отримали видання і пішли далі. Це було зупинено. Багато чого так можна перераховувати і далі – уряд не має зворотнього зв'язку", – вважає журналіст.

Крамаренко зазначив, що дуже би хотів раціональних рішень від Кабміну, але поки що їх не бачить.

"Коли не сплачують безпосередньо, жорстко і невідворотно якусь платню за свої рішення, ці рішення можуть бути будь-якими: нераціональними, недолугими і важкими", – говорить журналіст.

"Зупиняється кав'ярня на п'ять днів із семи. Скажіть, будь ласка, чи отримає компенсацію постачальник кавових стаканчиків? Він же має з семи осіб, які в нього працюють на цих лініях, звільнити п'ятьох – я ж правильно розумію?" – сказав Крамаренко.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Кабмін готується до можливого жорсткого карантину на зимові свята.

Дивіться повний випуск програми: 

Попередній матеріал
Чому Кабмін відклав на рік підвищення зарплат для вчителів та як реагують самі освітяни
Наступний матеріал
Економіст розповів, від чого залежить виконання бюджету у 2021 році
Loading...