5 канал

Українських заручників у Росії можна звільнити через обмін на військовослужбовців РФ – Фейгін

Окрім Євгенія Єрофєєва і Олександра Алєксандрова в Україні перебувають й інші кадровики Російської Федерації, переконаний адвокат

Для звільнення кремлівських в'язнів слід шукати колективне рішення, їх не вдасться повернути окремо кожного. Про це сьогодні, 27 квітня, в ефірі "5 каналу" заявив адвокат Надії Савченко Марк Фейгін.

"Я не бачу способу там звільнити їх окремо кожного. Адже там у двох третинах випадків люди визнавали вину – десь під тиском психологічним, десь прямим насиллям", – повідомив він. 

Захисник льотчиці розповів, що в Україні, окрім Єрофєєва й Александрова, перебувають й інші російські військовослужбовці, яких можна обміняти на ув'язнених у Росії українців. 

Фейгін наголосив: "Мені здається, що там, як у справі Савченко, не складеться. Вона була гучною, публічною, на весь світ, із міжнародним тиском, який чинився на російську владу. Тому там треба шукати колективного рішення – чи то всіх на всіх, чи пакетно, чи амністією".

Як повідомляв 5.ua, 24 квітня Президент Петро Порошенко заявив, що йому вдалося домовитися з президентом РФ Володимиром Путіним про повернення української льотчиці Надії Савченко в Україну. Напередодні ж російські тюремники видали Надії Савченко документи на екстрадицію.

Попередній матеріал
Експерт прокоментував резолюцію французьких депутатів про скасування санкцій проти РФ
Наступний матеріал
Київське метро змінить режим роботи на свята
Теги:
Loading...

Родичі Карпюка і Клиха не потрапили до судової зали через натовп місцевих тітушок

"Операція "Арго" завершилась успіхом" – Віра Савченко повернулась в Україну

Новіков повідомив, коли можуть звільнити Савченко

Віра Савченко вважає спробу її арешту тиском на Надію