dozor.kharkov.ua

Російські тюремники видали Надії Савченко документи на екстрадицію

  Надія Савченко зараз заповнює пакет документів, які їй видали тюремники – начебто, вони потрібні для екстрадиції

  Начальник СІЗО у Новочеркаську, у якому російська влада утримує викрадену українську льотчицю Надію Савченко, видав полоненій пакет документів для екстрадиції в Україну. Про це повідомляє ТСН із посиланням на сестру льотчиці Віру.

  Після побачення із бранкою Віра Савченко розповіла: "Вона (Надія – 5.ua) зараз заповнює документи: заяву, біографічні дані та інші. Як сказав начальник тюрми Калганов, вони необхідні для екстрадиції. Їй сказали, що ці документи за процедурою необхідно заповнити для екстрадиції. Будемо сподіватися, що це так".

  Сама ж Надія Савченко побоюється, що ці документи можуть бути використані для етапування – оскільки на початку процесу її вже обманювали із заповненням документів. Стан здоров'я бранки нормальний, настрій добрий, вона вже може вживати нормальну їжу, розповіла сестра, Однак у льотчиці інша проблема – її ноги набрякають через порушення функціонування нирок.

  Нагадаємо, Президент Петро Порошенко днями повідомив, що йому вдалося домовитися з Путіним про повернення української льотчиці Надії Савченко в Україну.

  Попередній матеріал
  До кінця року в окупованому Криму мають запрацювати чотири українські радіостанції
  Наступний матеріал
  У Нідерландах відзначають День короля
  Теги:
  Loading...

  Фейгін: Незаконний вирок Савченко будемо оскаржувати у Європейському суді

  Чи обміняють Савченко на російських ГРУшників?

  Надія Савченко з Іллею Новіковим розробляють закон про суд присяжних в Україні

  Порошенко: ми з Путіним домовились про попередні строки повернення Савченко