Українські РЛС можуть бути використані НАТО у рамках європейської системи ПРО, - Огризко

  Українські радіолокаційні станції можуть бути використані НАТО для у рамках створення Загальноєвропейської системи протиракетної оборони, - вважає екс-міністр закордонних справ Володимир Огризко. Про це він заявив в ефірі «5 каналу».

  « З нашого боку, нашим внеском тут можуть бути дві радіолокаційні станції які знаходяться в Мукачево і в Севастополі, і які потенційно можуть бути використані для такої співпраці. Якщо скажімо ці дві станції будуть у якійсь спосіб використані, щоб попереджувати загрозу ракетного удару – це і буде нашим внеском у створення Загальноєвропейської системи протиракетної оборони», - зазначив екс-міністр закордонних справ.

  Огризко переконаний, що таке  співробітництво України і НАТО не буде мати негативної оцінки з боку Російської Федерації, бо мова йде про створення глобальної системи ПРО, яка, в свою чергу, буде поділятися на дві частини – Європейську і Російську.

  «Я не думаю, що Росія в даному випадку буде проти, тому що НАТО як раз і намагається залучити інших партнерів, включаючи і Росію. В Кінцевому рахунку йдеться про систему, яка складається з двох великих частин – Європейської, я сподіваюсь, що ми саме увійдемо у цю систему, і Російську, які будуть між собою взаємодіяти», - переконаний екс-міністр.

  Нагадаємо, що до Афганістану та нової системи протиракетної оборони запросив Україну Генсек НАТО. Андерс фог Расмуссен вчора завітав до Києва, де зустрівся із першими особами та студентами Київського Національного університету. Расмуссен запевняв - зміна влади в Україні не вплинула на відносини з Альянсом. НАТО поважає позаблоковий вибір України.

  Попередній матеріал
  ВО «Свобода» підтримує участь свого партійця у Конституційній Асамблеї
  Наступний матеріал
  Пентагон працює над планом врегулювання ситуації в Лівії
  Теги: