ВО «Свобода» підтримує участь свого партійця у Конституційній Асамблеї

  ВО «Свобода» підтримує, та навіть зацікавлена в участі свого представника у Конституційній Асамблеї при президенті України. Про в ефірі «5 каналу» повідомив член Науково-експертної групи з підготовки створення Конституційної Асамблеї, представник ВО «Свобода», доктор юридичних наук, професор Пилип Пилипенко.

  «Довкола моєї участі в роботі Конституційної Асамблеї, Експертній раді, є ціла маса спекуляцій. Я хочу сказати, що я беру участь в цій асамблей ні як член ВО «Свобода», а як фахівець в галузі права - передусім . А про те, що «Свобода» мала б мене виключити, то це зовсім не відповідає дійсності, бо «Свобода» навпаки зацікавлена, «Свобода» підтримує мою участь у цій Конституційній Асамблеї» , - заявив професор.

  Пилипенко підкреслив, що Конституційна Асамблея матиме формат дорадчого органу та не буде використовувати функцій законодавчого органу, який буде вирішувати питання референдуму.

  «Конституційна асамблея,  яка має буде створена відповідно до указу президента, має на меті підготувати, власне, проект Конституції, який має президент подавати  до Верховної Ради. Ця асамблея   абсолютно не виконує функцій законодавчого органу, який буде вирішувати питання – подавати на референдум, чи ні. Все буде відбуватися у рамках правового поля у рамках чинної Конституції України», - зазначив член Науково-експертної групи.

  Нагадаємо, політичний аналітик Павло Булгак вважає, що ВО «Свобода» має відкликати депутата Львівської облради від цієї партії, професора права Пилипа Пилипенка із Науково-експертної групи з підготовки Конституційної Асамблеї. Таку думку політичний аналітик висловив у коментарі агентству УНІАН. На думку експерта, «Всеукраїнське об’єднання «Свобода» мала би негайно відкликати Пилипенка із цієї групи, або виключити його з партії, інакше це виглядатиме переконливим доказом співпраці «свободівців» із Віктором Януковичем».

  Попередній матеріал
  Лівія: Каддафі назвав "винних" у заворушеннях [репортаж]
  Наступний матеріал
  Українські РЛС можуть бути використані НАТО у рамках європейської системи ПРО, - Огризко
  Теги: