president.gov.ua

Українське кіно потребує державної підтримки – Порошенко

Порошенко зустрівся з представниками української кіноіндустрії – обговорили пропозиції Глави держави щодо удосконалення законопроекту "Про державну підтримку кінематографії в Україні"

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з представниками української кіноіндустрії. Учасники зустрічі обговорили пропозиції Глави держави щодо удосконалення законопроекту "Про державну підтримку кінематографії в Україні" та домовились у найкоротший термін підготувати текст нового проекту Закону, повідомляє прес-служба.

Порошенко нагадав, що скористався правом вето та повернув до Верховної Ради зі своїми пропозиціями Закон України "Про державну підтримку кінематографії в Україні", прийнятий парламентом 22 вересня 2016 року.

"Мета цієї зустрічі – знайти спільну точку зору і забезпечити якнайшвидшу підготовку і прийняття цього законопроекту. Переконувати мене в тому, що кіно потребує державної підтримки не потрібно ... Ми в одному човні і по одну сторону барикад, - зазначив Глава держави. Зі слів Президента, надважливо, щоб сучасне українське кіно сприяло розвитку української мови, виховувало патріотизм, розповідаючи про подвиг українських героїв, які нині захищають Україну.

Порошенко наголосив, що і в Адміністрації Президента, і в уряді, і в парламенті прихильників прийняття цього закону більш ніж достатньо.

Нагадаємо, український фільм про кримських татар переміг на фестивалі документального кіно в Амстердамі.

Попередній матеріал
ВПС ЗСУ поповнилися санітарним літаком Ан-26, названим на честь загиблого героя АТО Дмитра Майбороди
Наступний матеріал
До Києва привезли головну новорічну ялинку країни

На кінофестивалі "Молодість" оголосили переможців

Держкіно заборонило до показу ще 11 фільмів та телесеріалів переважно російського виробництва

"Ржака" на 20 млн гривень: українським кіноглядачам готують сюрприз

Порошенко присудив Державну премію України ім. Довженка 2016 року кінорежисеру Віктору Олендеру

Сьогодні День українського кіно

5 канал - трансляція наживо