zbroya.info

Україна збільшить обсяги виробництва власної зброї - Президент

  Україна має на меті збільшити обсяги виробництва власної зброї для забезпечення потреб військовослужбовців. Про це заявив Президент України Петро Порошенко після зустрічі з силовиками у Слов'янську, повідомляє прес-служба глави держави.


  "Сьогодні мій перший заступник разом з новопризначеним головою Укроборонпрому, разом з представниками Генерального штабу, заступниками Міністра оборони та представниками МВС провели нараду, де підготують на моє затвердження зміни до державного оборонного замовлення", - розповів Президент.

  Він зазначив, що під час формування цього замовлення та у виробництві "буде в повному обсязі використаний той досвід, який українські Збройні Сили, Національна гвардія набули під час бойових дій на Сході".

  "Не буде більше витрачання мільярдів народних коштів, коштів платників податків на нікому не потрібні наукові програми, які слугували лише елементом розкрадання. Сьогодні українське виробництво буде завантажене системами високоточної зброї, українськими безпілотниками, усім, чого потребує українська армія - починаючи від бронежилетів і закінчуючи тепловізорами", - запевнив Порошенко.

  "Українська армія зможе воювати ефективно, мобільно, професійно", - підкреслив глава держави.
  Попередній матеріал
  У "Правому секторі" заявляють, що це вони затримали міського голову Курахового
  Наступний матеріал
  Спроби Росії вторгнутися в Україну "стануть для неї кінцем" - Більдт
  Loading...