Санкції проти Росії dt.ua

Україна та ще 3 держави підтримали санкції ЄС проти Росії

  Євросоюз бере до уваги таке зобов’язання країн і вітає його

  Чотири держави, серед яких і Україна, приєдналися до продовжених санкцій Євросоюзу проти Росії, які запровадили через порушення агресором територіальної цілісності України. Про таке йдеться в заяві високого представника ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки Федеріки Могеріні.

  Як стало відомо, до вересневого рішення Ради ЄС долучилися також Чорногорія, Албанія та Норвегія. Рішення Євросоюзу продовжує санкції проти Москви до 15 березня 2019 року.

  "Країни-кандидати на вступ до ЄС – Чорногорія та Албанія, країна-член європейської економічної зони – Норвегія, також до цього рішення приєдналися Україна", – зазначено в заяві.

  Тепер ці держави мають забезпечити відповідність їхніх національних політик рішенню Ради. "ЄС бере до уваги це зобов’язання і вітає його", – прокоментувала Могеріні.

  Як інформував 5.UA, 13 вересня ЄС продовжив на півроку персональні антиросійські санкції. До чорного списку тоді потрапили 155 фізичних осіб та 44 компанії з РФ. Усі вони пов'язані з анексією Криму або конфліктом на сході України. Серед штрафних заходів – заборона на в'їзд і заморожування банківських рахунків.

  Попередній матеріал
  Які автомобілі в Україні викрадають найбільше – рейтинг від копів
  Наступний матеріал
  Ворог три години поспіль обстрілював опорний пункт ЗСУ біля Щастя з гранатометів – ООС
  Loading...