president.gov.ua

Україна та Польща підписали угоду про посилення співробітництва у сфері оборони

Метою документа є створення договірно-правової бази для розвитку співпраці

За підсумками переговорів делегацій під головуванням Президента Петра Порошенка та Президента Республіки Польща Анджея Дуди відбулося підписання Генеральної угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про співробітництво у сфері оборони. Про таке йдеться на сайті Президента

Документ підписали Міністр оборони України Степан Полторак та Міністр національної оборони Польщі Антоній Мацеревич.

Генеральна угода між Урядами України та Польщі про співробітництво у сфері оборони розроблена Міноборони відповідно до Закону України "Про міжнародні договори України" за ініціативи польської сторони.

Метою документа є створення договірно-правової бази для розвитку співпраці між сторонами в оборонній сфері на принципах взаємності.

Угода створює правові підстави для розширення українсько-польського співробітництва в оборонній галузі, зокрема за напрямами: військовий зв'язок та інформаційні системи; проведення науково-дослідних робіт для потреб збройних сил; оборонна політика та планування; логістичне забезпечення збройних сил; проведення військових інженерно-технічних робіт; військова інфраструктура; розробка, модернізація, виготовлення та поставки оборонного обладнання, співробітництво у сфері оборонної промисловості; операції сил спеціального призначення; інші напрями співробітництва за взаємною згодою сторін.

Укладення Генеральної угоди матиме позитивний вплив на обороноздатність держави, розвиток оборонно-промислового комплексу та розвиток Збройних сил України, а також передбачає можливість започаткування нових актуальних напрямів та форм співробітництва сторін.

Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 2 грудня 2016 року, Президент Польщі Анджей Дуда та Президент України Петро Порошенко зустрілися з представниками ЗМІ

Попередній матеріал
Речник Міноборони: В районі Авдіївки бойовики випустили по українських позиціях 55 мінометних мін
Наступний матеріал
"Я хочу жити": на вулицях Києва хворі на рідкісну недугу влаштували акцію
Теги:
Loading...

МЗС Польщі: захоплення Дебальцевого терористами підриває можливість мирно врегулювати конфлікт

На Львівщині стартували навчання бійців НГУ за стандартами НАТО

У НАТО підтримали реформування "Укроборонпрому" - заява

"Укроборонпром" розпочав "День оборонної промисловості України" у штаб-квартирі НАТО