Крымский укр

Україна стягнула перший штраф із закордонного перевізника за порушення авіапростору Криму

  Читайте по-русски
  Російські авіакомпанії, зокрема, уже мають заплатити штраф на суму 13 мільярдів гривень

  За порушення повітряного простору в Криму Україна стягнула перший штраф розміром 136 тисяч гривень. Про це повідомляє Командування повітряних сил ЗСУ в Facebook із посиланням на дані Державіаслужби.

  "Після анексії АР Крим, Україна заборонила зліт-посадку з аеропорту "Сімферополь" усім авіакомпаніям і закрила повітряний простір над усією територією півострова ще в березні 2014 року. Відтоді кількість таких порушень перетнула позначку у 200 тисяч і за жодне з них ніхто так і не поніс фінансової відповідальності. І лише тепер маємо перший випадок погашення штрафу за заборону використання повітряного простору України", – йдеться в повідомленні.

  У Державіаслужбі кажуть: 8 серпня 2019 року повітряне судно казахстанського акціонерного товариства "Авіакомпанія Euro-Asia Air" виконало політ у межах забороненої зони над окупованим півостровом, після чого було винесено постанову про накладення штрафу за правопорушення в галузі цивільної авіації від 7 листопада 2019 року.

  У Держслужбі повідомили, що "на відміну від російських авіаліній, які щодня здійснюють близько 100 зльотів-посадок у Криму і вперто не виплачують штрафи, казахстанські авіалінії визнали свою провину і добровільно сплатили ці кошти".

  Суми штрафів за порушення повітряного простору в Криму лише цивільними повітряними суднами російських авіакомпаній уже сягнули 13 мільярдів гривень.

  "Тож, у Державіаслужбі сподіваються, що справа з казахстанською авіакомпанією стане прецедентною і призведе до початку процесу погашення штрафів і росіянами", – резюмували у Державіаслужбі.

  Як повідомляв 5.UA, 25 грудня 2019 року на незаконний перетин російським потягом Керченського мосту відреагувала прокуратура Криму

  Попередній матеріал
  Зеленський звільнив Трубу: ДБР очолить "слуга народу"
  Наступний матеріал
  У 2020 році діагностика онкозахворювань для українців буде безкоштовною
  Loading...