Костянтин Єлісєєв
Костянтин Єлісєєв 5 канал

Україна ніколи не погоджувалася на "формулу Штайнмаєра" – Єлісєєв

  Читайте по-русски
  Дипломат наголосив, що президент і не може сам узгоджувати такі питання

  Український дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол, радник п'ятого президента Костянтин Єлісєєв запевнив, що офіційний Київ ніколи не давав "і не міг дати" згоду на так звану формулу Штайнмаєра. Про це він написав на сторінці у Twitter.

  "Як ексучасник "нормандських переговорів" на рівні дипломатичних радників роз'яснюю: за принципом "нічого не погоджено, поки все не погоджено", Україна ніколи не давала і не могла дати згоду на "формулу Штайнмаєра", – написав Єлісєєв.

  Також він пояснив, що глава держави і не міг погоджувати те, що потребує згоди Верховної Ради України. І попередив: "РФ розставляє пастки".

  Нагадаємо, напередодні Володимир Зеленський на спільній прес-конференції із президентом Фінляндії Саулі Нііністьо заявив, що під час запланованої на вересень "нормандської зустрічі" – розраховує визначити часові проміжки виконання всіх пунктів Мінських угод. І водночас обговорити так звану формулу Штайнмаєра, яка, зокрема, передбачає механізм проведення виборів на нині тимчасово окупованій території ОРДЛО.

  Попередній матеріал
  На Закарпатті отруїлися діти: троє – в реанімації
  Наступний матеріал
  25 років за ґратами: українець у США визнав провину в хакерстві
  Loading...