Україна й Катар домовилися про військово-технічне співробітництво – подробиці

Були також підписані документи, що сприятимуть інвестуванню між Україною й Катаром

У присутності Президента України Петра Порошенка та Еміра Держави Катар шейха Таміма бін Хамада Аль Тані було підписано Угоду між Кабінетом міністрів України та Урядом Держави Катар про військово-технічне співробітництво. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  • Військово-технічне співробітництво

"Підписання документа сприятиме активізації взаємовигідного та довгострокового співробітництва між двома державами у військово-технічній галузі з використанням новітніх наукових і технічних досягнень в оборонній промисловості. Документ сприятиме зміцненню дружніх відносин між Україною та Катаром, спрямованих на удосконалення обороноздатності двох держав", – йдеться в повідомленні.

  • Спрощення оподаткування

Також було підписано низку інших документів. Так, між Урядом України та Урядом Держави Катар було підписано Угоду про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи.

Підписання цього документу має сприяти активізації торговельно-економічного співробітництва між Україною та Державою Катар, а саме:

  • уникненню подвійного оподаткування,
  • запобіганню ухиленню від податків,
  • взаємному зменшенню податкових перешкод для закордонних інвестицій та торгівлі.

Також було підписано Угоду між Урядом України та Урядом Держави Катар про створення Спільної комісії з економічного, торговельного і технічного співробітництва для того, аби розвивати та поглиблювати взаємодії у торговельній та економічній сферах, а також моніторингу практичної реалізації відповідних домовленостей. Крім того, підписана Угода між Урядом України та Урядом Держави Катар про сприяння та взаємний захист інвестицій.

  • Освіта

Було підписано і Меморандум про взаєморозуміння між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та "Університетом Катару". Документ сприятиме налагодженню практичної співпраці між провідними навчальними закладами України та Катару, активізації студентських контактів, обміну досвідом між викладачами та науковцями тощо.

 

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО – відео
Наступний матеріал
Суд залишив Рубана за ґратами до травня, оскарження не буде

Порошенко пропонує Верховній Раді внести зміни до закону про громадянство

Порошенко про "вибори" в Криму: Оприлюднені офіційні "дані" є нічим іншим, як "фількіною грамотою"

За мужність і високий професіоналізм: Президент нагородив 12 військовослужбовців ЗСУ

Порошенко: Цьогоріч будуть збудовані 200 гуртожитків для контрактників

Ніяка це не "сіра зона": Порошенко побував у звільнених від окупанта Катеринівці та Новоолександрівці

"Катеринівка – це символ миру": Порошенко відвідав нещодавно звільнене село в АТО – ФОТО