energymagazine.com.ua

У середу Кабмін прозвітує про результати роботи за півріччя

  Прем'єр переконує: "Нам буде про що сказати"

  У середу, 19 жовтня, Кабмін прозвітує за півроку роботи. Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час презентації оновленої структури підтримки реформ, передає УНІАН.

  "Саме в середу на засіданні уряд прозвітує за 6 місяців роботи. Я думаю, що нам буде про що сказати, але найголовніше те, які перед нами стоять завдання на майбутнє", – зазначив прем’єр.

  Він також зауважив, що Україна має всі передумови стати успішною демократичною і економічно успішною країною.

  Крім того, як повідомив прем'єр, у середу буде призначено керівництво Офісу супроводу інвестицій при Кабміні. "У середу на засіданні уряду ми призначимо управлінців – керівників Офісу супроводу інвестицій", – сказав Гройсман.

  Він підкреслив, що оновлена структура команди підтримки реформ – це новий механізм, що дозволяє просувати ефективні рішення, які слід було прийняти і впровадити десятиліття тому.

  "Зараз ми отримали величезні виклики, але уряд розуміє ці виклики. Ми готові до роботи і, за великим рахунком, ті кроки, які ми робимо, покликані створити професійну систему держуправління. Ми концентруємося на відновленні економіки, почали низку проектів, які дозволять змінити ситуацію в нашій країні", – підкреслив прем'єр.

  Дивіться такожПрезентація оновленої структури підтримки реформ – трансляція

  Попередній матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": Очільниця люстраційного департаменту Мінюсту Тетяна Козаченко в ефірі "5 каналу"
  Наступний матеріал
  Речник Міноборони: Терористи стріляють з важкого озброєння на усіх напрямках, на Луганському – підтягнули додаткові артпідрозділи

  Кабмін затвердив проект змін до Податкового кодексу

  Кабмін працює над переглядом тарифів на перевезення

  Пілотний проект Кабміну: з 1 жовтня скасовується держрегулювання цін на продукти харчування

  Гройсман хоче ввести електронні візи для іноземців