Кабмін працює над переглядом тарифів на перевезення

  Коментуючи пільги для російських перевізників, Гройсман зазначив, що надавати будь-які переваги країні-агресору – неприпустимо

  Кабінет Міністрів України працює над переглядом тарифів на перевезення. Про це заявив у Верховній Раді під час години запитань до уряду Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає видання "Цензор.НЕТ".

  Зазначається, що Прем'єр-міністр анонсував перегляд тарифів, відповідаючи на зауваження Олега Ляшка про підняття тарифів на перевезення для українських виробників та одночасне зниження вдвічі – для російських. Гройсман погодився, що надавати будь-які переваги країні-агресору – неприпустимо.

  Глава уряду заявив: "Ми працюємо над тим, щоб сформувати абсолютно правильний підхід не тільки до тарифів на перевезення для національного виробника залізницею, але й портових зборів і рентних платежів. Ми повинні подивитися по усіх сферах, по всіх секторах економіки, де ми перебуваємо сьогодні відносно наших конкурентів у світі".

  У свою чергу, міністр інфраструктури повідомив, що зараз Україна є вкрай неконкурентною на світовому ринку: "Щороку ми втрачаємо транзиту на 50% і більше. Саме тому урядом ще минулого року було прийнято рішення щодо встановлення 50% знижки на транзит для всіх".

  Омелян наголосив, що держава зараз бере участь у проекті "Шовковий шлях" із транзиту з ЄС до Китаю та країн Перської затоки: "Без конкурентної ціни ми б нічого не змогли зробити".

  Згідно зі словами міністра, для підтримки національного виробника Кабмін разом із Міжнародною фінансовою корпорацією і Світовим банком розробляє нову методику з нарахування портових тарифів і зборів – щоб український виробник був конкурентоспроможний у Чорноморському басейні.

  Нагадаємо, Омелян спростував інформацію про підвищення тарифів на вантажні перевезення "Укрзалізниці"

  Попередній матеріал
  Волонтери віднайшли в лавах ЗСУ в Зайцевому "лондонського українця"
  Наступний матеріал
  У ОБСЄ підтвердили, що мають намір контролювати розведення сил на Донбасі

  Омелян спростував інформацію про підвищення тарифів на вантажні перевезення "Укрзалізниці"

  Гройсман: субсидії покриють зростання тарифів, і люди платитимуть менше, ніж торік

  Кабмін не знижуватиме тарифи, але обіцяє підвищити мінімалку

  Комунальні тарифи не зменшуватимуться – віце-прем'єр Зубко