Facebook / Повернись живим

Волонтери віднайшли в лавах ЗСУ в Зайцевому "лондонського українця"

Бійцям дуже потрібна підтримка рідного народу, наголосили у фонді "Повернись живим"

Волонтери фонду "Повернись живим" віднайшли в лавах ЗСУ в Зайцевому "лондонського українця". Про таке йдеться у повідомленні на сторінці фонду у Facebook.

Волонтери розповіли, що звернули увагу на незвичного бійця: "Британський підданий", "боєць королеви Великобританії", "Лондонська армія". Спочатку я не розуміла, чому бійці "стібуть" свого колегу такими жартами. Аж поки командир взводу не пояснив, що Тім – лондонський українець".

Як з'ясувалося, більше 16 років тому Тимофій поїхав по звичайній туристичній візі у Великобританію. І вийшло так, що залишився там працювати. Зрозумів, що в Україну немає сенсу повертатися, бо знайшов хорошу роботу. Згодом, вся його родина опинилася в Лондоні – мама, брат, сестра. Діти брата вже повноцінні громадяни Великобританії, бо народилися там. Три роки тому Тім повернувся в Україну для того, щоб зробити українське громадянство. Зібрав усі документи. Кілька разів їздив у Лондон і назад. Але в черговий раз виїхати не вдалося... пробув в Україні довший час, ніж можна по закону.

"Нелегал з Лондона потрапив в українську армію", – жартують інші бійці.

"Про те, що понад рік вже служить в армії на самій передовій Тимофій не шкодував жодного разу. Хоча за рік побував не в одній гарячій точці – Красний Лиман, Мар'їнка, Авдіївка, тепер Зайцеве. Спочатку був у складі 91 інженерно-саперного полку, зараз у 53 бригаді. Чекає на демобілізацію. Говорить, що хоче назад у Лондон. Там у нього родина…", – йдеться у повідомленні фонду "Повернись живим".

Facebook / Повернись живим

За словами волонтерів, Тім – чудовий приклад того, що любов до країни не просто виховується, яка є всередині від народження. "Хіба не міг він – житель Лондона, знайти "відмазку" від війни, яка зовсім не вписується у його плани на життя. Та запросто! Його і рідні відмовляли, а потім вже змирилися і їм нічого інакшого не залишилося, як підтримати його рішення. В Зайцево Тимофій служить у найкрайніших окопах, перед якими поле, і посадка з сєпарськими бліндажами, де через бінокль видно, як вони дивляться за нашими бліндажами у свої біноклі", – розповіли волонтери.

Таким, як він, звичайним хлопцям, наголошують у "Повернись живим", дуже потрібна підтримка рідного народу. Не захоплення і лайки у соцмережах, а справжня допомога, яка вбереже їм життя. "Ви всі знаєте, як їм допомогти. Усе в наших силах і їхніх руках!" – написали волонтери.

Як повідомляв 5.ua, у травні 2016 року Міністр оборони нагородив волонтерів "Повернись живим" за допомогу армії. 

Попередній матеріал
Тандіт: За півтора року СБУ попередила понад 200 російських терористичних актів
Наступний матеріал
Кабмін працює над переглядом тарифів на перевезення

Волонтери проекту "Повернись живим" створять альбом смс-листування українських бійців з рідними

Волонтери проекту "Повернись живим" зібрали майже 53 млн грн - підсумки року, що минає

Волонтери допомогли врятувати 15 життів після боїв у Волноваському районі – координатор "Повернись живим"

Фонд "Повернись живим" ремонтує БТР десантного батальйону, який вирушає на Схід