У російському МЗС не змогли пояснити, в якому статусі Янукович перебуває в Росії

  У міністерстві закордонних справ Росії не змогли пояснити, чому колишній президент України Віктор Янукович досі перебуває на території РФ, порушуючи закон, що обмежує безперервне перебування на території країни для іноземців 90 днями протягом півроку. Про це сказав офіційний представник МЗС Росії Олександр Лукашевич на брифінгу в Москві, передає


  "Щодо Віктора Федоровича Януковича - тут мені важко давати якісь коментарі, оскільки людина свого часу звернулася з проханням про забезпечення його особистої безпеки, і такі гарантії та можливості були надані. Що стосується тримісячного терміну, я повинен звіритися з нашими експертами з законодавства та уточнити. Напевно, ми додатково зможемо вас проінформувати щодо цього питання", - сказав Лукашевич.

  Екс-президент України втік з резиденції "Межигір'я", що під Києвом, 21 лютого, потім переховувався на сході країни та в Криму, а 28 лютого дав першу прес-конференцію у російському Ростові-на-Дону. Тобто, з часу його приїзду в РФ пройшла вже 91 доба.
  Попередній матеріал
  Приміщення майбутнього Будинку культури Криму уже руйнується
  Наступний матеріал
  Депутати колишньої більшості намагаються не допустити розпуску Ради
  Теги: