Олексій Данілов
Олексій Данілов Олексій Данілов / Facebook

У РНБО затвердили План оборони України та стратегію біобезпеки – Данілов

Читайте по-русски
За словами секретаря Ради нацбезпеки, над фундаментальним документом працювали 2 роки

У п'ятницю, 15 жовтня, на засідання Ради національної безпеки і оборони вперше в історії був затверджений План оборони України.

Про це оголосив секретар РНБО Олексій Данілов під час брифінгу.

За його словами, над документом працювали останні 2 роки. Він має давати чіткі відповіді "на ті виклики, які стоять сьогодні перед Україною".

"Чітко розуміємо, які органи, в разі ситуації, з ким мають співпрацювати. Яким чином залучаються люди, які знаходяться в територіальній обороні… Це перший такий фундаментальний документ. Він повністю секретний ", – заявив Данілов.

Також під час засідання було розглянуто стратегію біологічної безпеки та питання інформаційної безпеки.

"Ви знаєте, що COVID і інші хвороби, які сьогодні є в світі, на превеликий жаль, вони не лише для нашої країни, але і для всього світу стали великим викликом. І ми затвердили сьогодні на засіданні РНБО стратегію біобезпеки та біозахисту для того, щоб привести в норму всі питання, які є в цій сфері і для того, щоб всі відповідні органи працювали відповідно до тих викликів, які є", – уточнив секретар РНБО.

Нагадаємо, що сьогодні ж Рада нацбезпеки запровадила санкції проти 237 осіб, які причетні до російських "виборів" в Криму та ОРДЛО.

Попередній матеріал
Чи добереться Tesla до Чернігова – Володимир Омелян у програмі "Час за Гринвічем"
Наступний матеріал
В Україні заборонили мережу російських супермаркетів Mere
Loading...