Ганна Гопко
Ганна Гопко 5 канал

У нас немає інституту репутації, здорової альтернативи та середнього класу – Гопко

Наше суспільство здатне дуже швидко забувати образи

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" голова комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко розповіла про те, чому українське суспільство і досі продовжує вірити в обіцянки кандидатів напередодні виборів і пояснила, що таке коротка політична пам'ять.

"Треба чітко розуміти, що в нас немає інституту репутації. Йдеться про те, що політик, який робив якісь антидержавні речі – люди це пам'ятають, і він уже не буде висуватися знову, тому що він прекрасно розуміє, що люди його не підтримають взагалі. А в нас суспільство здатне дуже швидко забувати.

Потім – відсутність здорової альтернативи. Чому немає здорової альтернативи – тому що немає середнього класу, самодостатнього, який ніколи не вірив би обіцянкам (тому що це люди, які працюють і мають достатній інтелектуальний рівень, щоб аналізувати). Наприклад, зниження тарифів на газ удвічі, не пояснюючи, як це відбудеться – очевидно, ти маєш запитання. Чи, наприклад, обіцянки повернути курс долара по вісім, як це було раніше. Як ти можеш це реалізувати, коли в тебе 5% ВВП йде на сектор безпеки і оборони; коли сплата зовнішнього боргу – 7 мільярдів; коли газовий контракт є на порядку денному і дуже багато інших викликів?" – питається депутат. 

Таким чином, Гопко констатує: "Тому очевидно, що є низка завдань, які ми поки що внутрішньо не спромоглися до кінця завершити. Зокрема, що стосується медійної та інформаційної сфери". 

Саме медіа впливають на думку виборців і дають їм надії, яким ніколи не судилося справдитися. 

Попередній матеріал
Як просувається зведення мосту від Володимирської гірки до Арки дружби народів – сюжет
Наступний матеріал
Через отруєння чадним газом у Львові взялися перевіряти димарі: як пройшов перший рейд
Loading...