російські навчання
російські навчання dt.ua

У найближчій перспективі Росія може вдатися до активних бойових дій проти України – МЗС

  Читайте по-русски
  У НАТО також розуміють, наскільки реальною є загроза, наголосив дипломат

  Україна повинна бути "ментально готовою" до можливого переходу навчань ЗС Росії "Кавказ 2020" у новий наступ на Україну. Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар у інтерв'ю агенції "Інтерфакс-Україна".

  За його словами, значна кількість військових експертів і аналітиків поділяють думку про можливість військового наступу Росії під прикриттям осінніх злагоджень.

  "У НАТО також розуміють, наскільки реальним є використання військового потенціалу Росії проти України, причому його активізація можлива якраз в найближчій перспективі. Тому нам треба ментально бути готовими до того, що Росія не зупиниться перед використанням збройних сил для досягнення своїх політичних або економічних цілей", – зазначив Боднар.

  Він вказав на два фактори:

  1. зростання військових потужностей на східному кордоні України;
  2. значне посилення військових угруповань РФ у тимчасово окупованому Криму.

  "Доволі часто приводяться до підвищеної бойової готовності російські окупаційні сили на Донбасі. Будь-які навчання можуть досить швидко перейти в активну фазу бойових дій, тому ризик, однозначно, зростає, і, звісно, військові це бачать", – запевнив він.

  Дипломат також нагадав про нещодавню заяву Головного управління розвідки Міноборони – тож "військові чітко розуміють загрози від таких акцій".

  Попередній матеріал
  Стало відомо ім'я депутата Миколаївської облради, який заявив про самогубство дружини
  Наступний матеріал
  ЄС продовжив економічні санкції щодо Росії ще на півроку
  Loading...