leleky.org

"Обмовка Рагальїні": У МЗС прокоментували неоднозначну заяву посла Італії щодо Криму

Посол Італії в РФ Чезаре Рагальїні під час інтерв'ю "забув", що Крим – це частина території України

Італія не визнає анексії Криму Російською Федерацією і підтримує цілісність України. Натомість заява посла в Росії Чезаре Рагальїні суперечить позиції італійського уряду. Про це йдеться в заяві посла України в Італії Євгена Перелигіна, яку оприлюднила прес-служба МЗС України.

"Рагальїні підкреслив, що "Крим не був першою країною, яка голосувала за свою незалежність в Європі", забуваючи про те, що Крим – не суверенна держава, а частина території України", – вказується в заяві.

Як наголосив Перелигін, неоднозначні і суперечливі заяви посла не відповідають позиції керівництва країни.

"Для нас незрозуміло, як посол може відкрито говорити про позицію за межами своєї компетенції. Ми нагадуємо, що Італія не висловлювалася проти глибокої співпраці та інтеграції України в європейські та євроатлантичні структури", – зазначив український дипломат.

Він також переконаний, що "МЗС має це виправити", а подібні заяви італійського посла шкодять відносинам України та Італії.

Зауважимо, що раніше посол Італії в Росії Чезаре Марія Рагальїні в інтерв'ю італійському виданню Corriere Della Sera назвав анексію Криму "голосуванням країни за незалежність". Він також розкритикував допомогу з боку Євросоюзу Україні і заявив, що європейські санкції проти Росії "неефективні". 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У країнах Європи відбуваються акції солідарності "Крим – це Україна" – фото

Попередній матеріал
Лікарні звітуватимуть про благодійні внески пацієнтів – МОЗ
Наступний матеріал
У Мінсоцполітики повідомили умови автоматичного продовження субсидій
Loading...