МЗС
МЗС ca.wikipedia.org

У МЗС повідомили, коли Київ продовжить денонсацію угод із Росією

  Читайте по-русски
  Тривалість процесу перегляду договірної бази Києва з Москвою та СНД пояснюють кількома чинниками

  Міністерство закордонних справ України зазначає, що Київ не припиняв роботи з розірвання двосторонніх договорів із Росією. Про таке повідомляє "Радіо Свобода".

  За словами українських дипломатів, така сама робота ведеться і щодо відносин України зі Співдружністю незалежних держав.

  "Робота з глибокої інвентаризації та приведення договірно-правової бази з Російською та СНД у відповідність до сучасних національних інтересів України не припинялася", – йдеться в тексті повідомлення.

  Слід зазначити, що тривалість процесу перегляду договірної бази Києва з Москвою та СНД пояснюють кількома чинниками – серед них "необхідність дотримання всіх процедур, передбачених цими угодами для їхнього припинення, та процес формування органів державної влади після президентських та парламентських виборів в Україні".

  "Після завершення процесу формування нового керівництва всіх причетних державних установ, інвентаризацію договірно-правової бази з Російською Федерацією і СНД та припинення чинності тих угод, які більше не відповідають інтересам України, буде продовжено", – наголосили в МЗС.

  Нагадуємо, за призначення Вадима Пристайка новим чільником МЗС проголосували 310 народних депутатів. Рішення ухвалили 29 серпня. Раніше Вадим Пристайко обіймав посаду заступника керівника Офісу Президента. До цього новообраний очільник МЗС був главою місії України при НАТО. 

  Попередній матеріал
  Індивідуальні санкції проти РФ Євросоюз продовжив на пів року
  Наступний матеріал
  Зміни до Податкового кодексу можуть підвищити корупційне навантаження на бізнес – Суслов

  Естонія та Грузія також не визнали "вибори" в окупованому Криму

  Незаконні "місцеві вибори" в анексованому Криму показують необхідність посилення тиску на РФ – МЗС

  Голова МЗС Нідерландів прокоментував звільнення Цемаха: "Новини з Києва викликають багато запитань"

  Пристайко: Говорити про дату проведення зустрічі у "нормандського формату" ще зарано

  Пристайко очолив Міністерство закордонних справ України

  Верховна Рада призначила міністра оборони